سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زن 73 ساله از شوهر 80 ساله اش حامله شد و زایمان کرد + عکس

زن 73 ساله از شوهر 80 ساله اش حامله شد و زایمان کرد + عکس

زن 73 ساله از شوهر 80 ساله اش حامله شد و زایمان کرد

معمولا سن خانم ها برای بچه دار شدن بین 18 تا 45 سال است و سن های بالاتر از 45 سال و 50 سال شانس باردار شدن شان بسیار کم و نادر است . اما در یک پدیده نادر و شگفت انگیز یک زن 73 ساله توانست پس از رابطه با شوهر 80 ساله اش حامله شود و پس از 9 ماه بچه شان به دنیا آمد. دالجیندر کائور یکی از مسن ترین مادران دنیا می باشد که پس از سال‌ها دعا صاحب بچه شده است.

 

سن این مادر پیر هنوزکاملا مشخص نمی باشد اما با توجه به مدارک موجود در پرونده پزشکی او این مادر پیر 72 سال سن دارد. خانم کائور خود می‌گوید که حدود 70 سال سن دارد. به گزارش سماتک علی‌رغم سن بالای این زن، این بچه تازه به دنیا آمده حاصل دهه‌ها دعای دالجیندر کائور و شوهرش موهیندر سینف 79 ساله می باشد که به مدت 46 سال برای صاحب بچه شدن دعا کرده‌اند و آرزوی بچه دار شدن را داشته اند.

زن 73 ساله از شوهر 80 ساله اش حامله شد و زایمان کرد + عکس

خانم کائور در این باره گفته است: من خیلی احساس خوشبختی می‌کنم که توانستم بالاخره فرزند خودم را به دنیا بیاورم. دیگر داشتم امیدم را برای مادر شدن از دست می‌دادم و خیلی احساس پوچی و تنهایی می‌کردم.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه خورش هلو بهترین غذای تابستانی طرز تهیه پنه ریگاته با مرغ و سس آلفردو مناسب برای خانم های شاغل دستور پخت غذای خوشمزه شامی نارنجی فوت و فن پخت خورش قیمه نذری خوش رنگ چگونه یک مایه لازانیا و ماکارونی خوشمزه درست کنیم؟ آموزش مربای زردآلو آموزش تکنیک های مهم برای درست کردن فلافل بازاری روش درست کردن ماهی شیر سرخ آموزش درست کردن شیر تخمه خواص سیرابی برای بدن انسان آموزش درست کردن حلوای عربی روش هایی برای خوشمزه ترشدن ماهی