سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ماشین عروس این زوج فیل بود + تصاویر

ماشین عروس این زوج فیل بود + تصاویر

ماشین عروس این زوج فیل بود

فیل حیوان بسیار مهربان و بزرگی است و یک زوج جوان تصمیم گرفتند به جای سوار شدن بر ماشین عروس فیل غول پیکری را انتخاب کنند تا عروسی شان منحصر به فرد و متفاوت باشد. با گزارش سماتک این زوج خلاق مهمانان جشن عروسی شان را شوکه و شگفت زده کردند .

ماشین عروس این زوج فیل بود + تصاویر

بازیگر و آکروبات باز اهل بوداپست برای روز عروسی خود ابتکار جالبی به خرج داد که توجه شهروندان این شهر را به خود جلب کرد.’ مرلی کازلی ‘ بازیگر و آکروبات باز سیرک بوداپست و شوهرش ‘ژوزف ریشتر’ دیروز در این شهر به ازدواج هم درآمدند. اما این زوج جوان به جای ماشین گل زده عروس پس از آنکه از کلیسای بوداپست بیرون آمدند سوار بر یک فیل شدند و در خیابان های شهر به راه افتادند.

 

ایده منحصر به فرد عروس و داماد که بی ارتباط با شغل مرلی نبود توجه اهالی شهر را به خود جلب کرد و صدها نفر در مقابل کلیسای بوداپست برای تماشای مراسم عروسی جمع شدند.

ماشین عروس این زوج فیل بود + تصاویر

تصاویر این ابتکار جالب را خبرگزاری رویترز منتشر کرده است. یک عروس که شغل او بازیگری و حرکات آکروبات می باشد, برای روز عروسی اش دست به ابتکار جالبی زده و سوار بر فیل شدند!

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آیا از خواص غذاهای تند چیزی میدانید؟ آموزش درست کردن مسقطی انار ویژه شب یلدا چه مواد غذایی ذهن را ضعیف میکند؟ آموزش درست کردن ترشی انار در خانه آموزش درست کردن دسر شکلاتی زمستانی شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ ماده های غذایی نشاط آور هسته زردآلو را نخورید ، کشنده است طرز درست کردن شیرین پلو طرز تهیه میلک شیک گلابی بهترین نوشیدنی شهریور ماه طرز تهیه جوجه ترش در منزل طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک