سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

نوزاد خوش شانس دو ماه پس از مرگ مادرش به دنیا آمد

نوزاد خوش شانس دو ماه پس از مرگ مادرش به دنیا آمد

نوزاد خوش شانس دو ماه پس از مرگ مادرش به دنیا آمد 

نوزاد خوش شانس تا حالا دیده بودید؟ به گزارش سماتک یک نوزاد پس از حدود دو ماه از درگذشت مادرش به دنیا آمد. این نوزاد که علاقه زیادی برای دیدن دنیا داشت با مرگ مادرش تصمیم گرفت تا زنده بمانند و پزشکان توانستند با سلامت کامل این نوزاد را به دنیا آورند.

 

در اتفاقی نادر, پزشکان پس از مرگ مادر باردار, توانستند نوزادش را پس از 55 روز بدنیا بیاورند! این زن 41 ساله مبتلا به سرطان در هفدهمین هفته بارداری دچار مرگ مغزی شده است اما قلبش هنوز می تپید و پزشکان موفق شدند جان بچه را نجات دهند.

 

پزشکان موفق شدند با کمک فناوری های جدید ، کار اعضای حیاتی بدن زن مرده را حفظ کنند و آن را از مرگ نجات دهند. پزشکان 55 روز بعد از مرگ زن با عمل سرازین وضع حمل وی را انجام دادند و نوزادش را به دنیا آوردند.

 

وزن این نوزاد پسر هنگام به دنیا آمدن دو کیلوگرم بوده است. اکنون وی به همراه پدرش زندگی می کند و وزنش سه کیلوگرم و کاملا سالم می باشد.

 

منبع: ریشه

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه چای سرد (آیس تی) در منزل آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ هلیله سیاه و خواص درمانی آن چیست؟ طرز تهیه خورش سیب گلاب مخصوص تابستان آموزش درست کردن پیتزا سیسیلی انواع دسرهای خوشمزه مخصوص سفره افطار آموزش درست کردن ژله نوشابه با کف و یخ طرز درست کردن ساندویچ استیک پنیری بازاری در خانه تاریخچه و دانستنی هایی درباره شکلات طرز تهیه خورشت داوود پاشا روش درست کردن و طرز تهیه بستنی بلوبری بازاری آموزش درست کردن املت گوجه کبابی