سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

این پیرمرد آخرین باری که حمام رفت 60 سال پیش بود (عکس)

این پیرمرد آخرین باری که حمام رفت 60 سال پیش بود (عکس)

این پیرمرد آخرین باری که حمام رفت 60 سال پیش بود

پیرمرد 80 ساله مدت 60 سال است که رنگ آب و حمام را ندیده است. این مرد 80 ساله می گوید که از سن 20 سالگی تا به امروز به حمام نرفته است و از آب حمام گریزان است.

 

 یک مرد ایرانی 80 ساله به نام عمو حاجی توسط روزنامه‌نگاران در استان فارس، جنوب غرب ایران، پیدا شده که ۶ دهه از آخرین باری که حمام‌کرده می‌گذرد.

 

پوست او به دلیل حمام‌نکردن طولانی مدت به رنگ خاکستری درآمده است. فقط تصور کنید که چه بویی ممکن است بدهد!

 

روزنامه‌نگاران مطمئن نبودند که چه‌طور به جایی که در آن بود رسیده است و در طول روز چه کار می‌کند. آن‌ها پی بردند که او به این دلیل حمام‌‌‌ نکرده‌است که تصور می‌کرده‌ تمیز بودن ممکن است او را مریض کند.

 

او از جانوران وحشی تغذیه می‌کند و غذای مورد علاقه‌اش جوجه تیغی کباب‌شده است. به گزارش سماتک او حتی مدفوع حیوانات را به عنوان سیگار استفاده می‌کند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سالاد جوجه غذایی مفید برای یبوست آموزش درست کردن انار پلو ویژه شب چله آموزش درست کردن فیله سالمون فواید ماست برای سلامتی همبرگر شکم پر، یک بمب خوشمزه! دسر های تابستانی خوشمزه و هایکلاس خواص دارویی زیره برای درمان میگرن طرز درست کردن کوفته کباب آموزش درست کردن کوکو سبزی گیاهی رژیمی آموزش درست کردن پیتزا سیب زمینی با مرغ خواص مفید آدامس برای بدن آموزش درست کردن چلو مرغ به روش آفریقایی