سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

خارج شدن کرم 5 متری از شکم مردی که گوشت خام می خورد (عکس)

خارج شدن کرم 5 متری از شکم مردی که گوشت خام می خورد (عکس)

خارج شدن کرم 5 متری از شکم مردی که گوشت خام می خورد

 یک مرد جوان که علاقه شدیدی به خوردن گوشت خام دارد در روزهای اخیر دچار دل درد شدیدی شد و پزشکان با عکس برداری از شکم این مرد متوجه حضور کرم بزرگی در شکم این مرد شد. به گزارش سایت سرگرمی سماتک پزشکان با باز کردن شکم این مرد یک کرم 5 متری چندش آور را از شکم او خارج کردند.

خارج شدن کرم 5 متری از شکم مردی که گوشت خام می خورد (عکس)

فردی که عاشق گوشت خام بود سرانجام دچار انگل شد. یکی از این انگل ها پنج متر طول داشت. به گزارش سماتک دکتر ها از درآوردن کرم نواری 5 متری از شکم فردی که دوستدار گوشت خام بود و برای معالجه درد شکم به بیمارستان مراجعه کرده بود بسیار تعجب کردند.

 

مرد 45 ساله ای که گفته می شود طرفدار گوشت خام بوده به گفته دکتر ها دچار انگل شده است. این مرد که چن نام دارد در شهر نانینگ چین مورد آزمایش قرار گرفت و دکترها در روده او تخم های کرم های نواری و یک نوع انگل دیگر مشاهده کردند که سبب علائمی از جمله حالت تهوع و اسهال شده بودند.

 

دکترها داروهایی به این بیمار تجویز کردند تا بتواند این انگل ها را دفع کند. چن پنج روز تحت نظارت پزشک ها در بیمارستان قرار داشت تا پزشک ها بتوانند این کرم نواری 5 متری را از روده او خارج کنند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن کیک شکلاتی چوبی ویژه عید آموزش درست کردن سوپ باقالا با خامه طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی نکات مهم و حیاتی آشپزی برای دختران تازه عروس آموزش طبخ کباب بختیاری در ماهیتابه راهکارهایی برای بهتر کردن طعم قهوه طرز تهیه همبرگر گوشت بازاری در خانه آموزش درست کردن اصولی مربای بالنگ خواص مویز برای بدن انسان آموزش پخت نان برنجی در منزل آموزش درست کردن دسر پان اسپانیایی خواص آب چغندر برای بدن