سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد (عکس)

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد (عکس)

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد 

 همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید این کودک یک ساله که تنها 12 ماه از عمرش می گذرد مهارت خاصی در خواندن و نوشتن کلمات دارد به طوری که تاکنون هیچ کودک یک ساله ای چنین نبوده است. به گزارش سماتک این کودک می تواند از عدد 1 تا 50 را بشمارد.

 

این کودک بسیار باهوش و دوازده ماهه که کارتر نام دارد قادر است بیش از سیصد کلمه را بخواند تا پنجاه میتواند را بشمارد و دارای استعدادهای نهفته ای است. خواندن امری است که انسان در سن 5 و 6 سالگی در مدرسه شروع به یادگیری می‌کند و اکثر کودکان دراین سن باخواندن آشنا می‌شوند، اماکودک 1 ساله توانایی خواندن سیصد کلمه را دارد او حتی می‌تواند تا 50 را راحت بشمارد.

 

مادر این پسر بچه باهوش لاتویا با گرفتن فیلمی از پسرش در خانه صحت‌ این امر را به تصویر می‌کشد در فیلمی که ارسال شده است کودک واژه Like را در ابتدا وارونه بدست می گیرد ولی وی پس از چند ثانیه کارت را می‌چرخاند و از روی آن می‌خواند، در حالی که اکثر نوزادان در این سن حدود چند کلمه بیشتر نمی‌توانند صحبت کنند.

نوزاد یک ساله ای که می تواند بخواند و بنویسد (عکس)

به گزارش سماتک این پسر بچه باهوش کارتر 12 ماهه ساکن کارولیا شمالی، جهانیان را شگفت زده کرده است مادر وی می‌گوید کارتر تمام آواهای رامی‌شناسد و به درستی تلفظ می‌کند.

 

پسر او از 9 ماهگی شروع به یادگیری کلمات کرده است و فقط با یکبار دیدن کلمات را به خاطر می‌سپردپس از خواندن شش کلمه و یادگیری آن پدر و مادر وی به مشاوره مراجعه کردند و پس از آن به نبوغ فرزند خود پی بردند به طوری که الان در سن سه سالگی سیصد کلمه را می‌تواند بخواند.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن شیرینی آردی عید نوروز خواص تخم بلدرچین کدامند؟ ماده های غذایی نشاط آور آموزش درست کردن فیله سالمون طرز تهیه ناردونه با بلدرچین غذای ترش و خوشمزه طرز تهیه کیک کره ای به شیوه فرانسوی آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس روش صحیح طبخ و پختن حبوبات آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید چه مواد غذایی ذهن را ضعیف میکند؟ اصول استفاده از ادویه های مختلف در غذاهای ایرانی