سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پیرترین کاربر 115 ساله فیسبوک را بیشتر بشناسید

پیرترین کاربر 115 ساله فیسبوک را بیشتر بشناسید

فیسبوک به تازگی اعلام کرده است که این خانم 115 ساله که عکس او را در بالا مشاهده می کنید پیرترین کاربر فیسبوک در حال حاضر است. خانم 114 ساله آمریکایی علاقه خاصی به عضویت در فیس بوک دارد.

 

آنا استر چند روز دیگر 115 ساله خواهد شد. او اهل مینه‌سوتا و هفتمین فرد مسن در آمریکا می باشد. علاقه و کنجکاوی عجیبی درباره تکنولوژی دارد. شوقی که باعث شده در تولد 115 سالگی‌اش حساب فیس‌بوک باز کند اما هنگام وارد کردن اطلاعات متوجه شده که سال تاریخ تولدش (1900 م) در فیس‌بوک موجود نمی باشد!! آخرین سالی که در فیس‌بوک وجود دارد 1904 میلادی است و او مجبور شده سنش را 100 سال وارد کند. 

 

آنا زمانی متولد شده است که خانه‌ پدری‌اش هنوز برق، تلفن یا ماشین نداشته است. اما او حالا در فیس‌تایم با دوستانش چت می‌کند و از این کار لذت می برد. فروشنده آیفون نخستین باری که با او آشنا شده از شنیدن سن آنا تعجب کرده و دوستی‌شان از همان زمان شکل گرفته است. جوزف به آنا نحوه فرستادن ایمیل و جستجو در اینترنت را آموزش داده است. در محل زندگی او وسایل تکنولوژیکی زیادی وجود دارد.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه سمبوسه ویژه افراد تحت رژیم آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان روش درست کردن مربای سیب با کشمش طرز تهیه سالاد رژیمی سيب درختی طرز تهیه خیارشور خوشمزه در مدت 3 روز آموزش غذای خوشمزه  خاگینه کدو سبز چندی از خواص جوانه ها برای بدن آموزش درست کردن كيک سيب زمينی طرز درست کردن شیرینی رول دارچینی در منزل طرز تهیه آبگوشت لری با کشک و بادمجان کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی آموزش درست کردن کباب ترکی در خانه