الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

زنی که 250 بار در آزمون شهری گواهینامه مردود شد

زنی که 250 بار در آزمون شهری گواهینامه مردود شد

زنی که 250 بار در آزمون شهری گواهینامه رانندگی مردود شد را در عکس می بینید. این زن در طی مدت 14 سال 250 بار در آزمون گواهینامه رانندگی شرکت کرد و رد شد. مارس 32 ساله می گوید که تا کنون چیزی حدود 5 بار آموزشگاه خود را عوض کرده  و تقریبا دیگر همه در شهر او را می شناسند و به همین خاطر دیگر کسی حاضر به قبول کردن او برای آموزش نمی باشد .

 

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که هر بار در امتحان راهنمایی و رانندگی رد شده اید و به شدت امید خود را از دست داده اید . حتی از اینکه به دوستانتان بگویید که امروز هم امتحان رانندگی دارید ، خجالت بکشید اما باور کنید که اگر مطلب زیر را بخوانید مطمئنا به خودتان امیدوار خواهی شد .

 

یک زن بریتانیایی 14 سال است که موفق نشده در امتحان رانندگی قبول شود و گواهی نامه ی رانندگی را بگیرد اما نکته ی جالب این ماجرا اینجاست که در طی این 14 سال اصلا نا امید نشده و 250 بار در آزمون راهنمایی و رانندگی شرکت کرده که بابت این 250 مرتبه هفت هزار و پانصد دلار هزینه کرده یعنی چیزی حدود 26 میلیون و 250 هزار تومان .

زنی که 250 بار در آزمون شهری گواهینامه مردود شد

مارس 32 ساله می گوید که تا کنون چیزی حدود 5 بار آموزشگاه خود را عوض کرده  و تقریبا دیگر همه در شهر او را می شناسند و به همین خاطر دیگر کسی حاضر به قبول کردن او برای آموزش نمی باشد .

 

او می گوید : مقصر من هستم نه مربیان رانندگی زیرا وقتی من پشت فرمان می نشینم ، هول می شوم و تعادل خود را از دست می دهم که این ناشی از کم بودن اعتماد به نفس است . من به هیچ عنوان دست از تلاش کردن بر نمی دارم و حتما روزی خواهد رسید که در دستم گواهی نامه ی رانندگی را می گیرم . مادر مارس هم به او قول داده که اگر بتواند گواهی نامه ی رانندگی اش را بگیرد ، برای او حتما ماشین خواهد خرید .

 

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری