سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

اعتیاد زن 30 ساله به سس کچاپ

اعتیاد زن 30 ساله به سس کچاپ

یک زن غربی به سس کچاپ اعتیاد پیدا کرده است و اگر یک روز از سس کچاپ تغذیه نکند به شدت خمار می شود. این خانم 30 ساله در لندن زندگی می کند و در مورد اعتیادش می گوید: این اعتیاد بسیار خوشمزه است و به جای لاغر شدن من را پر انرژی و چاق می کند. به خاطر این حالت تمام دوستان و آشنایان برای مهمانی های خود حتما سس کچاپ را آماده می کنند.

 

تا به حال به میزان خوردن سس دقت کرده اید؟ شاید در طول سال شما بیش از 2 یا 3 لیتر سس قرمز مصرف نمی کنید اما اگر به این خوراکی و طعم دهنده معتاد شوید دیگر ترک کردن آن بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

 

سامانتا آرچر خانمی است که به سس کچاپ معتاد شده است و سالانه 36 لیتر از این سس مصرف می کند. این میزان به اندازه مصرف 2 شیشه در طول یک هفته است و هیچ غذایی نیست که وی با سس قرمز نخورد. او از سن 5 سالگی شروع به خوردن سس قرمز کرده است و تا به امروز این عادت ادامه دارد. البته وی با انجام ورزش های مختلف سعی دارد وزن خود را کنترل کند چرا که خوردن بیش از اندازه سس گوجه می تواند باعث چاقی مفرط و مرگ شود.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش پخت ماهی صدفی از طریق بخارپز آموزش درست کردن پیتزا رژیمی آموزش درست کردن ترشی تمر هندی با بادمجان آموزش شام خوشمزه و سریع ساندویچ مرغ و ترخون آموزش درست کردن قطاب پنیری ویژه عید آموزش غذایی خوشمزه از نوع گیاهی (کباب سبزیجات یونانی) آموزش درست کردن برنج به سبک ایتالیایی آموزش ساده درست کردن کمپوت انجیر آموزش درست کردن ژله سمنو آموزش درست کردن بادمجان کبابی آموزش ساده درست کردن ته چین مرغ طرز تهیه آبمیوه هاوایی نوشیدنی خوشمزه تابستانی