سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سفره افطار 4.5 کیلومتری در گینس ثبت شد (عکس)

سفره افطار 4.5 کیلومتری در گینس ثبت شد (عکس)

طولانی ترین سفره افطار جهان که نزدیک به 4.5 کیلومتر طول دارد در گینس به ثبت رسید. این سفره افطار عمومی در کشور مصر پهن شده است و مردم زیادی مشغول افطار کردن در کنار این سفره هستند.

سفره افطار 4.5 کیلومتری در گینس ثبت شد (عکس)

مصری ها در نهمین روز ماه مبارک رمضان طولانی ترین سفره جهان را در کنار ساحل دریای مدیترانه گستردند تا نام مصر در کتاب گینس با عنوانی جالب ثبت شود. کمیته داوران ثبت رکورد در کتاب گینس اعلام کرده است: نام «مصر» برای طولانی کردن سفره غذای جهان که در کنار ساحل دریای مدیترانه در شهر اسکندریه» در روز نهم ماه رمضان گسترده شده است، ثبت شد.

 

کمیته داوران گینس اعلام کرده است: طول این سفره چهار کیلومتر و 303 متر می باشد و طولانی تر از سفره ایتالیاست که پیش از این در کتاب گینس ثبت شده بود. این سفره در سایه امنیت پلیس بین دو منطقه المحروسه و سیدی جابر در شرق اسکندریه دومین شهر بزرگ در مصر گسترده شده است.

سفره افطار 4.5 کیلومتری در گینس ثبت شد (عکس)

تعداد شرکت کنندگان در این مراسم بیش از 20 هزار نفر بوده است که  دور این سفره جمع شده و از آن استفاده کرده اند؛ همچنین  یکی از برگزارکنندگان این سفره اعلام کرد که تعداد داوطلبان برای برگزاری این مراسم بیش از 800 نفر بودند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

کیک هویج | طرز تهیه کیک هویج خوراکی های مشکی چه خواص و فوایدی را دارند؟ روش درست کردن پاستا لوله ای آموزش مربای توت فرنگی بهترین غذای رژیمی قارچ شکم پر آموزش درست کردن پنیر پیتزا خواص فولات برای بدن دسر های تابستانی خوشمزه و هایکلاس خاکشیر و فواید مهم آن برای دختران آموزش درست کردن سوپ ماست خواص طبیعی تخم شربتی (دانه چیا) فواید و خاصیت انواع مختلف فلفل