سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پسر 4 ساله ای که از آب و غذا می ترسد

پسر 4 ساله ای که از آب و غذا می ترسد

پسر 4 ساله ای که از آب و غذا می ترسد تا به حال هیچ نوع غذایی نخورده است. پدر 41 ساله دانیل می‌گوید آرزو دارد روزی شاهد آن باشد كه پسرش مانند سایر همسالان خود بتواند غذا بخورد و از زندگی طبیعی لذت ببرد.

 

یك پسر چهار ساله انگلیسی به قدری از آب و غذا می‌ترسد كه در تمام چهار سال عمر خود هیچ چیز نخورده است و به غذا لب نزده است. پزشكان درباره او گفته اند: دانیل هاریسون چهار ساله در دوران نوزادی با مشكل رفلكس شدید معده مواجه بوده و به اختلال روانی اوتیسم هم مبتلا می باشد.

پسر 4 ساله ای که از آب و غذا می ترسد

خاطره لحظات سخت و دردناك غذا خوردن، موجب شده كودك بیچاره به طور كلی دست از خوردن و آشامیدن بكشد و فقط از طریق لوله‌ای كه به معده وی متصل کرده اند، مواد مغذی و ضروری برای ادامه حیات را دریافت می‌كند.

 

پدر 41 ساله دانیل می‌گوید آرزو دارد روزی شاهد آن باشد كه پسرش مانند سایر همسالان خود بتواند غذا بخورد و از زندگی طبیعی لذت ببرد. او می‌گوید: در حال حاضر پزشكان معتقدند كه پسرم از لحاظ پزشكی مشكلی برای خوردن ندارد اما ترس از خوردن در ذهن او لانه كرده و هنوز كسی نتوانسته این ترس را در او درمان كند و آن را از بین ببرد.

 

در حال حاضر تنها امید والدین دانیل یك بیمارستان دانشگاهی در اتریش است كه متخصصان آن ادعا ‌كرده‌اند موردی مشابه دانیل را در گذشته با موفقیت درمان ‌كرده‌اند.

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ادویه مکزیکی تاکو طرز تهیه سالاد کلم قمری در منزل انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق آموزش سس سالاد با سبزيجات معطر آموزش درست کردن شیرینی مربایی اهمیت ویتامین ها و خاصیت شان آموزش ساده درست کردن آش ترش ترفند خوشمزه تر شدن كباب ترش شمالی و کته گیلانی خواص مفید سیب زمینی شیرین طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک در گرمای تابستان خیار بخورید طرز تهیه بستنی یخی با طعم توت فرنگی