سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

این دختر 24 ساله 80 کیلو وزن کم کرد + تصاویر

این دختر 24 ساله 80 کیلو وزن کم کرد + تصاویر

این دختر 24 ساله 80 کیلو وزن کم کرد و توانست در مدت کوتاهی به وزن ایده آل خود برسد. در دنیا زنان و دختران چاق بسیار زیادی وجود دارند که آرزو می کنند که وزنشان به حالت نرمال در بیاید ولی به دلیل بی ارادگی موفق نمی شوند اما این دختر با کاهش وزن 80 کیلویی توانست اراده اش را به همگان ثابت کند.

 

خانم کریستینا استگز 24 سال دارد و تا به حال سه فرزند به دنیا اورده است . او در حال حاضر شهرت بسیار در شبکه های اجتماعی برای خود به دست آورده است البته زحمات زیادی هم برای این شهرت کشیده است که قابل تقدیر است .

این دختر 24 ساله 80 کیلو وزن کم کرد + تصاویر

او توانسته کاهش وزنی باور نکردنی داشته باشد . او توانسته 80 کیلو از وزنش که اکثرا چربی های اضافی بوده را کاهش دهد که واقعا کار خیلی سختیست.

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

اندام جذاب دختر 470 کیلویی پس از 350 کیلوگرم کاهش وزن

 

اتو کردن سینه دختران برای جلوگیری از تحریک مردان + تصاویر

 

زنان و دختران از کدام اندام های بدن مرد لذت می برند؟

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش سس فرانسوی خوشمزه و عالی پیشگیری و مبارزه با سرطان تخمدان با مصرف کافئین طرز تهیه خورش آلو و قیسی خوشمزه در منزل طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در 5 دقیقه آموزش درست کردن ساندویچ بوقلمون طرز تهیه دسر پنکیک پنیری مخصوص کودکان آموزش قیمه بوشهری و شکر پلو غذای اصیل بوشهر نکات مهم و حیاتی آشپزی برای دختران تازه عروس آموزش درست کردن سس سالسا طرز درست کردن سینه مرغ در فر آموزش ساده تهیه و طبخ آبگوشت رژیمی ویتامین ها و فواید هویج برای بدن