سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مرد جوانی که 230 کیلو از وزنش را کم کرد

مرد جوانی که 230 کیلو از وزنش را کم کرد

مرد جوانی که 230 کیلو از وزنش را کم کرد حالا با مشکل پوست اضافی در بدنش مواجه شده است. این مرد چاق قصد دارد تا در آینده وزنش کمتر از 100 کیلوگرم شود.

 

این مرد 35 ساله که 230 کیلو وزن کرده است با مشکل پوست اضافی مواجه شده است و باید برای کنترل ان از لباس های مخصوص و چسبان استفاده کند. او به خوردن بیش از حد اعتیاد پیدا کرده بود تا اینکه دکتر به او اخطار میدهد که این روند اضافه وزن میتواند به مرگ زود هنگام او ختم شود.

 

او که در برهه زمانی ای وزنش به 365 کیلوگرم هم رسیده بود میگوید:به نظرم در مخفی کردن این موضوع که این اضافه وزن چقدر مرا ازار میدهد بسیار موفق بودم. هر وقت بقیه با اضافه وزن من شوخی میکردند من هم یک شوخی غلیظ با این اضافه وزنم میکردم تا با این کار به بقیه نشان بدهم که این شوخی به هیچ وجه مرا اذیت نکرده است و به هیچ ناراحت شدم ولی حقیقت چیز دیگری بود و این مسائل مرا به سختی ناراحت میکرد و زندگی را برایم بسیار مشکل کرده بود.

 

او بار ها سعی کرد که رژیم بگیرد ولی بعد از مدتی ان را رها کرد و به وزن قبلی اش برگشت. او سرانجام در یکی از شعب مک دونالد شروع به کار کرد و با شروع یک رژیم توانست حدود 90 کیلو وزن کم کند. او تصمیم گرفت با یک عمل لاغری 23 کیلوی دیگر هم کم کند تا به این وزن جدید که 122 کیلو است برسد. او میگوید میخواهد وزنش را به زیر 110 کیلوگرم برساند.

مرد جوانی که 230 کیلو از وزنش را کم کرد

مرد جوانی که 230 کیلو از وزنش را کم کرد

مرد جوانی که 230 کیلو از وزنش را کم کرد

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه کیک کلاسیک با توت فرنگی آموزش درست کردن مربای آناناس خانگی لیمو ترش به بهتر خوابیدن شما کمک میکند طرز تهیه نوشیدنی ای که بوی بد بدن را خنثی می کند طرز درست کردن کیک زنجبیل و عسل بهترین خواص فلفل کدامند؟ آموزش طرز تهیه و آماده سازی پاستیل خانگی روش درست کردن سالاد مرکبات با سبزیجات طرز تهیه نان میوه ای برای صبحانه روش درست کردن پاستا لوله ای ویتامین ها و فواید هویج برای بدن