سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

فرار جالب دختر جوان از دست خواستگارش + تصاویر

فرار جالب دختر جوان از دست خواستگارش + تصاویر

در 80 کیلومتری شهر ماریگات کنیا هنگامی که دختر متوجه می شود برایش خواستگار امده است واکنش متفاوت از خود نشان می دهد.وی که رضایت چندانی از این ازدواج ندارد سعی می نماید از خانه فرار نماید.پدر او که از این ابروریزی دل خوشی ندارد سعی می نماید به هر روش شده جلو دختر خود را بگیرد.

فرار جالب دختر جوان از دست خواستگارش + تصاویر

وی جلو درب منزل در حالی که دخترش را محکم به بغل گرفته است سعی می نماید جلو فرار او را بگیرد.هنگامی که اولین خواستگار می رسد واکنش دختران در جواب دادن دیدنی است.دختران قدیمی سر به زیر و صورتشان از خجالت سرخ می شد اما برخی از دختران امروزی صحنه گردان مراسم خودشان هستند.

 

فرصت جواب دادن را از بقیه سلب نموده و معرکه میدان خودشان هستند.خجالت کیلویی چنده؟برای انتخاب شریک زندگی باید شیرزن وارد میدان شد تا فردا دچار پشیمانی نشد.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکاتی برای درست کردن غذاهای خوشمزه با گوشت آموزش درست کردن ژله بستنی فالوده ای آموزش درست کردن حلوای عربی آموزش درست کردن ژله سمنو طرز تهیه بیسکویت خوشمزه پاییزی بدون نیاز به فر طرز تهیه پاستیل خوشمزه و خانگی طرز تهیه سالاد رژیمی سيب درختی خواص تخم بلدرچین کدامند؟ آموزش درست کردن سوپ چربی سوز آموزش تست خمیر نان با انگشت طرز تهیه یخمک میوه ای با میوه های رنگارنگ تابستانی آموزش درست کردن نان پنیری