سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

پخت نان 500 هزار تومانی با ترکیب گرد طلا

پخت نان 500 هزار تومانی با ترکیب گرد طلا

یک نانوای با عشق به نان هایی که درست می کند مقداری گرد طلا اضافه می کند و نان هایش را به مشتریان به قیمت 500 هزار تومان می فروشد. صاحب اين نانوايي مي گويد زماني که گران ترين قهوه دنيا را ديده است که در همان منطقه درست مي شود تصميم گرفت تا نام و نشاني براي خود دست و پا کند و به همين دليل به سراغ گران ترين نان دنيا رفت .

 

تمام موادي که نان را درست ميکند آرد و سبوس و کمي آب به همراه موادي است که خمير را به بهترين شکل درست کند و در هيچ جاي دنيا اين مواد به يکديگر تفاوت ندارد اما يک نانوايي اسپانيايي همين نان را با کمي طلا ترکيب کرده است. “پان پينا” نانوايي سنتي است در دل روستاي “آلگاتوسين” که حالا توليد کننده يکي از گران قيمت ترين نان هاي دنياست. اين نان کاملا معمولي است اما به همراه گرد طلاي خوراکي عرضه مي شود و قيمت 150 دلار معادل تقريبا 500 هزار تومان را دارد.

 

 اين نانوا مي گويد از گرد طلا درون نان و هم به بر روي آن استفاده شده است و وي همچنين اعتراف کرد اين قيمت بالا و گردهاي براق فايده اي به نان اضافه نکرده و طعم آن نيز تغيير ننموده است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش تهیه سالاد ماکارونی ژله ای طرز تهیه نان پانچوی سیب آموزش درست کردن اسنک رژیمی کالباس طرز تهیه ساندویچ مرغ و قارچ بازاری در منزل طرز تهیه و روش درست کردن فرنی خوشمزه با نشاسته طرز درست کردن ساندویچ استیک پنیری بازاری در خانه آموزش نان شکلاتی با عطر و بوی عالی طرز تهیه انواع کیک های فنجانی، یک عصرانه بی نظیر آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی آموزش درست کردن کتلت آلمانی خواص انگور سیاه و سبز آموزش شیرینی خوشمزه هندوانه