سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

لباس عروس 50 کیلویی رکورد گینس را شکست

لباس عروس 50 کیلویی رکورد گینس را شکست

این عروس خوشبخت زندگی مشترکش را با یک سوژه جهانی آغاز کرد و این سوژه این زوج جوان را معروف کرد. یک لباس عروس چینی به عنوان بلندترین لباس عروس در کتاب رکورد گینس ثبت شد.

 

در چانگدو – چین، یک عروس چینی، بلندترین لباس عروس دنیا را پوشید؛ دنباله لباس عروس به طول 4 کیلومتر و وزن 50 کیلوگرم بود. یک ماه برای دوختن این لباس صرف شده است و 5000 یورو مبلغ خرید پارچه بوده است.

 

عروس 40 ساقدوش داشت که در حرکتی یکنواخت در پشت سر عروس با گرفتن دنباله لباس، حرکت می‌کردند؛ این لباس به عنوان رکورد جهانی در کتاب گینس ثبت شد. رکورد قبلی که در سال 2012 در کتاب گینس ثبت شد دنباله لباس 2977 متری بود.

 

 

منبع: فارس

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

هلیله سیاه و خواص درمانی آن چیست؟ طرز تهیه نان جو رژیمی اصفهان آموزش درست کردن و طرز تهیه كوكی پیتزایی طرز تهیه پاستیل خوشمزه و خانگی طرز تهیه چلو گوشت و پلو ماهیچه در منزل آموزش آبمیوه مخصوص گرما آموزش درست کردن کیک شکلاتی با رویه نعنا طرز درست کردن و نحوه طبخ خورش قیمه زرشک خواص تخم بلدرچین کدامند؟ طرز تهیه کوکوی اشپل خوشمزه ترین غذای گیلانی ها در نوروز نحوه پختن بادمجان سوخاری خوشمزه غذاهای خوشمزه خیابانی شهرهای مختلف دنیا