الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

تولید خوشمزه ترین پنیر با رنگ مشکی (عکس)

تولید خوشمزه ترین پنیر با رنگ مشکی (عکس)

تولید خوشمزه ترین پنیر با رنگ مشکی تحول متفاوتی را در صنعت خوراکی و لبنیات حاصل نمود. به گزارش سماتک پنیرها تاکنون در جهان به رنگ سفید بوده اند اما حالا پنیر سیاه هم با طعم و مزه متفاوت روانه بازار شده است.

 

پنیر خوراکی است که بسیاری از خوردن آن اجتناب می کنند و سعی دارند تا حد امکان جایگزینی برای آن بیابند اما افرادی هم هستند که علاقه به پنیر را نمی توانند از خود دور کنند. برخی افراد در دنیا هستند که بزرگترین علاقه شان تولید پنیرهای متفاوت با طعم های تازه است.

 

به تازگی یک مزرعه انگلیسی که کالاهای لبنی تولید  می کند دست به کاری جالب زده و یکی از عجیب ترین پنیرهای دنیا را برای فروش آماده کرده است. این پنیر به رنگ مشکی است و به نظر می رسد سوخته باشد اما باید این را بدانید که این پنیرها از ذغال چوب درست کرده اند.

تولید خوشمزه ترین پنیر با رنگ مشکی (عکس)

این پنیر به طور خاص با ترکیب ذغال های چوب و پنیر خامه ای درست شده است. شاید به نظر خیلی سوخته وسیاه باشد اما کاملا حالت خامه ای دارد و طرفداران فراوانی را نیز پیدا کرده است. به گزارش سماتک عده ای سفارش های سنگین برای تولید پنیر ذغالی به این مزرعه کوچک داده اند.

 

صاحب مزرعه در مورد تولید این پنیر خاص می گوید: ابتدا قصد تولید ی محصول جدید را داشتیم که در عین جذابیت و خوشمزگی، عجیب هم باشد. بعد از چندین ماه که طعم های مختلف را باه م ترکیب کردیم به طور اتفاقی به ذغال چوب رسیدیم و طعم آن را از همه مواد دیگر بهتر یافتیم.

 

مطالب مرتبط:

 

وابستگی به پنیر مثل اعتیاد به هروئین است

 

تولید پنیر با استفاده از باکتری های پا، زیر بغل و ناف

 

طرز تهیه دسر پنکیک پنیری مخصوص کودکان

 

مرگ راننده کامیون پنیر در جاده جیرفت (تصاویر 18+)

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری