سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بستن دهان عروس با چسب برای تامین جان داماد (عکس)

بستن دهان عروس با چسب برای تامین جان داماد (عکس)

در یک مراسم عروسی برای تامین جان داماد دهان عروس را با چسب بستند. این پسر جوان که داماد این عروسی بود از عروسش که یک تمساح ماده است بسیار وحشت دارد. چندی پیش، در شهرک سان پدرو در کشور مکزیک یک مراسم عروسی ویژه برگزار شد که برای خیلی از مردم جهان عجیب به نظر می رسید. داماد، بخشدار این شهرک و عروس یک تمساح جنس ماده بود!

بستن دهان عروس با چسب برای تامین جان داماد (عکس)

گزارش ها حاکی از آن است که ازدواج با تمساح نوعی مراسم سنتی سمبلیک می باشد و هدف از آن فراوانی محصولات کشاورزی، محصولات دریایی و سلامت مردم می باشد و با این هدف برگزار می شود. این مراسم هر سال برگزار می شود و قدمت بیش از صد ساله دارد.

 

سماتک: جول واسکیز روجاس بخشدار شهرک و نیز داماد مراسم، براساس سنت محلی، در مراسم عروسی با عروس تمساح شرکت کرد. پیش از مراسم، برای تضمین امنیت جان داماد و شرکت کنندگان، دهان عروس بسته شد. در این مراسم، داماد باید عروس تمساح را آغوش خودش بگیرد و زیر تور ماهیگیری برقصند. پس از مراسم، دهان تمساح باز می شود.

بستن دهان عروس با چسب برای تامین جان داماد (عکس)

براساس گزارش ها، در عقاید سنتی مکزیک، جایگاه تمساح بسیار بالاست و دارای لقب “شاهدخت” است. همچنین، تمساح با آب و ماهی ارتباط نزدیک دارد و صنعت ماهیگیری عامل کلیدی اجتماعی و اقتصادی محلی است، بدین سبب، تمساح در این شهرک از اهمیت بسیار و ویژه برخوردار است.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش ساده درست کردن رولت گوشت آموزش درست کردن آش بادمجان آموزش تزیین شیرینی های روز ولنتاین پوست موز | فواید و خواص پوست موز طرز تهیه اسپرینگ رول حلوا این موادغذایی چرب شما را چاق نمیکنند آموزش درست کردن بلو ولوت كاپ كیك آموزش درست کردن رزت ژامبون تمشک سرشار از ویتامین ها برای بدن طرز تهیه اسموتی آناناس و نعناع خوشمزه در منزل آموزش درست کردن سالاد با لوبیا چشم بلبلی روش تهیه و طبخ سوپ پیاز