سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سوختگیری گاز CNG توسط روبات

سوختگیری گاز CNG توسط روبات

 

کاربر در این حالت می‌تواند از طریق گوشی هوشمند تلفن همراه خود میزان سوخت مورد نیاز و همینطور مبلغ آن را کنترل نمایند.

 

دانشمندان از احداث اولین جایگاه هوشمند عرضه سوخت گاز به خودروها خبر داده‌اند که در آن از انسان‌ها خبری نیست و روبات‌ها به فعالیت مشغول‌اند.

 

 

دانشمندان در حال بررسی بر روی طرحی هستند که به موجب آن در آینده روبات‌ها و نازل‌های روباتیک در جایگاه‌های عرضه گاز به کار روند.

 

گفتنی است، در این ایستگاه‌های گاز که نمونه‌های آزمایشی آن در دنیا راه اندازی شده راننده نیاز به خارج شدن از خودروی خود ندارد و سرویس تحویل گاز به خودرو به صورت کاملا اتوماتیک صورت می‌گیرد.

 

بررسی‌ها نشان می‌دهند، کاربر در این حالت می‌تواند از طریق گوشی هوشمند تلفن همراه خود میزان سوخت مورد نیاز و همینطور مبلغ آن را کنترل نمایند.

 

با این روش سرعت عمل و دقت در سرویس سوخت زمانی ۳۰ درصد سریع می‌شود.

 

دانشمندان امیدوار هستند که تا سال ۲۰۱۵ این جایگاه‌های هوشمند سوخت زمانی در کشورهای مختلف دنیا متداول شود.

 

در حال حاضر راه اندازی این طرح نیاز به توسعه نرم افزارهای کاربردی بر روی گوشی‌های تلفن همراه هوشمند و همینطور ساخت امکانات سخت افزاری مرتبط دارد.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن ماست موسیر خانگی کیک های خوشمزه با تجهیزات پزشکی طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل آموزش درست کردن سوپ کدو و سیب زمینی آموزش درست کردن سالاد چند طبقه سالم ترین شکر را بشناسیم ! آموزش درست کردن دلمه با سبزیجات معطر آموزش طبخ باقالی پلو با ته چین مرغ آموزش درست کردن آش بادمجان طرز تهیه بشقاب پنیری با خمیر یوفکا طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن باقلوای یزد