سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کشف کاندوم حاوی آب منی در غذای دانشجویان + تصاویر

کشف کاندوم حاوی آب منی در غذای دانشجویان + تصاویر

کشف کاندوم حاوی آب منی در غذای دانشجویان

به تازگی در غذاهای یکی از دانشجویان نخبه جهان یک عدد کاندوم استفاده شده پیدا شده است که احتمالا مربوط به یکی از آشپزان مرد آشپزخانه دانشگاه است.

 

کیفیت تغذیه دانشجویان همیشه یکی از بحث برانگیزترین مسائل بوده است .به گزارش سماتک یکی از دانشجویان دبیرستان فنی و حرفه ای در سلف سرویس مدرسه کاندومی را داخل بشقاب غذای خود پیدا نمود.

 

از زمانی که این تصویر از کاندوم در سایت ویبو قرار گرفته انتقادات زیادی متوجه مسولین مدرسه در Jinghong از توابع ایالت یوننان چین شده است.شده است.

کشف کاندوم حاوی آب منی در غذای دانشجویان + تصاویر

در این تصویر کاندومی داخل بشقابی مشاهده می گردد که یکی از دانشجویان در حال خوردن غذا بوده و انرا نیمه تمام رها نموده است.این تصویر با سرو صدای زیادی در فضای مجازی و سیل کامنتهای کاربران مواجه شده است.

کشف کاندوم حاوی آب منی در غذای دانشجویان + تصاویر

مسئولین بهداشتی مدرسه در جواب خبرنگاران گفته اند مسئله در دست پیگیری است و به محض تکمیل شدن اطلاعات خبر را در اختیار رسانه ها خواهند گذاشت.

 

مطالب مرتبط:

 

کاندوم های جالب با بسته بندی میوه ای + تصاویر

 

تصاویری از مدل های مختلف کاندوم مردانه (18+)

 

آموزش استفاده صحیح از کاندوم (18+)

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه کیک پرتقال و بهار نارنج طرز تهیه آبگوشت کرمانی با زیره آموزش درست کردن شیرینی نارگیلی برای عید نوروز روش درست کردن گرانول کره بادام زمینی و شکلات طرز تهیه سوپ پیاز با پنیر پیتزا غذای خوشمزه فرانسوی آموزش درست کردن اسموتی شکلات با تمشک آموزش درست کردن قهوه ترک در خانه طرز تهیه انچیلادای مرغ و پنیر غذای فانتزی افطار با خوردن این سبزی دندان های سفید و سالم خواهید داشت خوراک عدسی چه فوایدی برای بدن دانش آموزان دارد؟ مرغ تابه ای به شیوه کشور ترکیه فواید و خواص گیلاس