سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دوچرخه سواری عجیب و غریب پیرمرد چینی + تصاویر

دوچرخه سواری عجیب و غریب پیرمرد چینی + تصاویر

دوچرخه سواری عجیب و غریب پیرمرد چینی

مردم کشور چین عاشق دوچرخه سواری هستند و یک پیرمرد بسیار مسن هنگام دوچرخه سواری وزنه های سنگینی را بر روی سرش قرار میدهد و رکاب می زند.

 

کار شگفت انگیز یک پیرمرد چینی توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است .دوچرخه سواری پیرمرد چینی با بلوک 34 کیلویی بر روی سر تعجب همگان را برانگیخته است.

دوچرخه سواری عجیب و غریب پیرمرد چینی + تصاویر

این شخص برای حفظ تعادل و تمرین تمرکز هر روز با گذاشتن بلوکهای سیمانی بر روی سرش ، به ورزش دوچرخه سواری میپردازد. به گزارش سماتک این پیرمرد چینی در طول 13 سال گذشته عادت کرده است که با حمل بلوک سیمانی 34 کیلویی بر روی سر خود، دوچرخه سواری کند.

 

این پیرمرد چینی می‌گوید 13 سال پیش برای نخستین بار این چالش را تجربه کردم که بلوک 34 کیلویی را بر روی سرم گذاشته و بدون اینکه آن را بیندازم، دوچرخه‌سواری کنم. حالا این برای من به یک عادت تبدیل شده است.

 

روزنامه دیلی میل انگلیس گزارش داد این پیرمرد هر روز مسیر 10کیلومتری را با حمل این بلوک بر روی سر دوچرخه سواری می کند.وی همچنین به انجام ورزش‌هایی برای تناسب اندام علاقه داشته و وزنه های بدنسازی تمرین می کند.

 

مطالب مرتبط:

 

مسابقات دوچرخه سواری دختران جوان در گرگان

 

جاده دوچرخه سواری در هلند که تولید برق می کند + تصاویر

 

وحشتناک ترین مسیر دوچرخه سواری دنیا

 

عکس های تمرین دوچرخه سواری دختران جوان افغانی

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

بهترین دسر برای فصل گرم تابستان طرز تهیه کیک شکلات تلخ حاوی کره بادام زمینی و خامه طرز تهیه بیسکویت بادام زمینی برای دانش آموزان اسموتی موز و کره بادام زمینی برای لاغر شدن آموزش درست کردن قیمه برای افراد تحت رژیم تغذیه خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا ترفندهای ایتالیایی برای خوشمزه تر شدن ماکارونی روش درست کردن و طبخ استیک سوخاری آموزش سس بسیار خوشمزه به نام آلفردو آموزش درست کردن کرم فندق آموزش ساده درست کردن کمج کباب