الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

کلاس های آموزشی طرز برخورد با جنس مخالف

کلاس های آموزشی طرز برخورد با جنس مخالف

کلاس های آموزشی طرز برخورد با جنس مخالف

رابطه برقرار کردن و اشنا شدن با جنس مخالف برای پسران و دختران اصول و روشهایی دارد که باید انها را یاد گرفت.به گزارش سماتک کریس ماناک جزو اندسته افرادی است که در این خصوص کلاسهای اموزشی برگزار مینماید و به افراد طرز برخورد با جنس مخالف را در قبال دریافت هزینه اموزش میدهد.

 

کریس ماناک فردی است که در ازای اموزش مردان در خصوص نحوه رابطه برقرار کردن با خانم ها از انها پول دریافت می نماید.مشتریان او از همه جورطبقاتی هستند از خلبان گرفته تا مدلرها و بازیگران سینما.

 

کریس در ازای یک دوره اموزشی از مشتریانش 1700 پوند می گیرد و جملات و کلمات کلیدی را به انها اموزش می دهد تا چگونه با یک خانم روبرو شوند و چه جور کلماتی را برای جلب نظر انها بر زبان رانند.

 

او در استرالیا دوره 5 هفته ای را جهت اموزش برگزار می نماید و به مردان اموزش می دهد که چگونه در مواجه شدن با یک دختر بر ترس خود غلبه نموده و با ارامش خاطر جملات خود را بر زبان بیاورند.

 

کریس که مشتریانش از طبقات مختلف می باشند دوره های اموزشی خود را “کارگاه جنون”می نامد که همه جور افرادی از دل شکسته های عاشق گرفته تا تازه شروع کننده ها همه می توانند در کلاسهای او ثبت نام نمایند.

 

کریس می گوید یکی از اصول بدست اوردن دل دختران این است که مردان با خودشان فکر نککند که چگونه باید دل دختری را بدست بیاورند این تفکر اشتباهی است.بهترین روش این است که شما یادبگیرید چگونه به یک خانم نزدیک شوید.مثلا به او بگویید “ببخشید خانم!”شما با این جمله به او فرصت می دهید به شما نگاه کند.

 

7شما نباید اسمان و ریسمان ببافید.با جمله ساده مثلا خیلی “کنجکاوم بدون اهل کجایی هستید؟”شروع نمایید.در کلاسهای اموزشی کریس افراد فرصت پیدا می نمایند روشهای اشنایی را با یکدیگر تمرین نمایند.

 

مطالب مرتبط:

 

بوی خوش عطر جنس مخالف را عاشق شما می کند

 

خط قرمزهای ارتباط جوانان با جنس مخالف

 

درخواست رابطه جنسی زوج محکوم به اعدام قبل از اجرای حکم

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری