الفبا
آرشان تور

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک
قاصدک
آرشان تور
الفبا

این زن به خاطر زن ذلیل بودن شوهرش دادخواست طلاق داد

این زن به خاطر زن ذلیل بودن شوهرش دادخواست طلاق داد

این زن به خاطر زن ذلیل بودن شوهرش دادخواست طلاق داد. من همیشه به دلیل علاقه ای که به همسرم داشتم، سعی می کردم با وی مخالفت نکنم، زیرا فکر می کردم با این رفتار می توانم علاقه ام را به او ثابت کنم، اما همسرم علی رغم مهربانی اش، نتوانست با این موضوع کنار بیاید. اکنون نیز به دلیل علاقه  به همسرم با جدایی مخالفتی ندارم.

 

یک زوج جوان در دادگاه خانواده حضور یافتند و درخواست طلاق توافقی خودشان را به قاضی دادگاه ارائه کردند. مرد جوان که 38 سال سن داشت، خطاب به قاضی دادگاه گفت: وقتی با همسرم ازدواج کردم معتقد بودم، همسرم هیچ گاه برایم تکراری نمی شود اما پس از گذشت 13 سال از زندگی مشترک مان هر دوی ما به این نتیجه رسیدیم که برای یکدیگر جذابیتی نداریم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه همسرم فرد بسیار مهربانی است، افزود: در این سال ها همسرم هیچ گاه رفتارهای زننده و بدی با من نداشته است و شاید یکی از دلایل جدایی مان مهربان بودن بیش از حد همسرم باشد. در ادامه جلسه دادگاه همسر مرد جوان، اظهار کرد: شوهرم دیگر برای من جذابیت ندارد و هیچ یک از رفتار هایش برایم جالب و غیر منتظره نیست و تمامی کارهای وی را می توانم حدس بزنم و این موضوع باعث شده است برای یکدیگر جذابیتی نداشته باشیم.

 

به گزارش سماتک این زن جوان با بیان اینکه شوهرم در طول زندگی مشترک مان هیچ گاه با من در مورد هیچ موضوعی مخالفت نکرده است، خاطر نشان کرد: همسرم هیچ گاه نتوانست همانند دیگر مرد ها با اقتدار رفتار کند، هیچ گاه نظرات خود را بیان نمی کرد و همین امر باعث دلسردی من از زندگی شد. اما به دلیل وجود پسر 12 ساله ام به زندگی ادامه دادم، اما اکنون با این اخلاق همسرم نمی توانم به زندگی ادامه دهم، زیرا نیازمند حمایت همسرم در زندگی هستم.

 

در ادامه شوهر این زن یادآور شد: من همیشه به دلیل علاقه ای که به همسرم داشتم، سعی می کردم با وی مخالفت نکنم، زیرا فکر می کردم با این رفتار می توانم علاقه ام را به او ثابت کنم، اما همسرم علی رغم مهربانی اش، نتوانست با این موضوع کنار بیاید. اکنون نیز به دلیل علاقه  به همسرم با جدایی مخالفتی ندارم.

 

قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات طرفین حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد و رسیدگی به پرونده را به جلسه ای در آینده موکول کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

جشن طلاق زوجین جوان ایرانی

 

دلیل عجیب داماد عربستانی برای طلاق همسرش

 

شیوه ازدواج و طلاق در دوران قاجار

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو مهرپرواز تشریفات ملل مبلمان اداری