سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

لباس عروس این دختر با 22 هزار پر غاز دوخته شده است

لباس عروس این دختر با 22 هزار پر غاز دوخته شده است

یک دختر تازه عروس که یکی از آرزوهایش داشتن لباس عروس پر غاز بود به خواسته دیرینه اش رسید. شریل معتقد است که این لباس اگر برای مشتری طراحی و دوخته شود بیش از 7000 پوند قیمت خواهد داشت و اکنون تصمیم دارد یک لباس دیگر مانند این را بدوزد تا پول بیشتری کسب کند.

 

عروس خانمی 200 ساعت از وقت خود را صرف دوخت دستی 22000 پرغاز به لباس عروس رویایی اش کرد.  شریل مک گلین 24 ساله اهل میدلسبرگ-انگلستان، روز و شب را صرف دوختن پرهایی به لباس کرد که خود آنها به تنها 1200 پوند قیمت دارند. شریل که خودش در کار دوخت لباس عروس است،بیش از شش ماه را صرف برنامه ریزی ، طراحی و ساخت شاهکارش کرد تا با نامزدش جوئل 25 ساله ازدواج کند.

لباس عروس این دختر با 22 هزار پر غاز دوخته شده است

او می گوید همیشه می خواسته خودش شخصی باشد که لباس مهم ترین روز زندگی اش را طراحی می کند و هرگز به شخص دیگری در این کار اعتماد نداشته است. شریل معتقد است که این لباس اگر برای مشتری طراحی و دوخته شود بیش از 7000 پوند قیمت خواهد داشت و اکنون تصمیم دارد یک لباس دیگر مانند این را بدوزد تا پول بیشتری کسب کند.

 

این لباس که بالاتنه تنگی دارد تمام گلدوزی های آن دست دوز و کار خود شریل است و حتی برای سفارشی تر شدن آن نام خود و همسرش را در پشت لباس گلدوزی کرده کرد.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش درست کردن آش ماش یزدی آموزش درست کردن لازانیا با طعم ماهی طرز تهیه دسر توت فرنگی مخصوص مجالس طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا طرز تهیه بستنی رژیمی با موز مخصوص تابستان فواید ماست برای سلامتی كدام مغز را برای كدام بيمار توصيه می كنيد؟ آموزش درست کردن چلو مرغ به روش آفریقایی آموزش مربای طالبی (بسیار خوشمزه) طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن بادمجان کبابی طرز تهیه حلیم نذری محرم برای 1000 نفر