سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

هفتاد و پنجمین سالگرد عروسی زوج 100 ساله

هفتاد و پنجمین سالگرد عروسی زوج 100 ساله

هفتاد و پنجمین سالگرد عروسی زوج 100 ساله در آمریکا برگزار شد. این زوج که 75 سال پیش با یکدیگر آشنا شدند و ازدواج کردند حالا می گویند که هنوز هم عاشق یکدیگر هستند.

 

این زوج، زمانی که 22 سال داشتند با هم آشنا شدند و روز 18 آگوست 1940 با هم ازدواج کردند. والتر و لِسِت کیمِل، زوج 100 ساله‌ی امریکایی، هفتادوپنجمین سال‌روز عروسی‌شان را در محل “انجمن بازنشستگی چارلزتاون” در ایالت مریلند امریکا برگزار کردند. این زوج، زمانی که 22 سال داشتند با هم آشنا شدند و روز 18 اوت 1940 با هم ازدواج کردند.

 

مهمانی سالروز ازدواج آن‌ها در ساعت 2 بعدازظهر یعنی دقیقا همان ساعتی که هفتاد و پنج سال قبل به عقد یکدیگر درآمده بودند، آغاز شد و در جریان آن، “لِسِت” ارگ زد و “والتر” آواز خواند. این زوج، دو پسر، چهار نوه، و چهار نتیجه دارند. زوج 100 ساله‌ هفتادوپنجمین سالروز ازدواج‌شان را جشن گرفتند.

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ آموزش غذایی دریایی و خوشمزه (میگو پلو و سبزیجات) طرز درست کردن کتلت رژیمی برای افراد تحت رژیم آموزش درست کردن لواشک به و انار خواص دوغ خوردن برای بدن انسان خواص تخم هندوانه آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی طرز تهیه باترمیلک خانگی برای استفاده در کیک نکاتی برای درست کردن غذاهای خوشمزه با گوشت انگور و تاثیرات شگفت انگیز آن بر قلب و عروق آموزش غذای سالم و خوشمزه اسنک ذرت آموزش درست کردن عدس پلو نذری ویژه مجالس