سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

مشاوره رایگان به مسافران در تاکسی های شهری

مشاوره رایگان به مسافران در تاکسی های شهری

به تازگی در تاکسی های جدید شهری یک متخصص روانشناسی حضور دارد تا به مسافران شهر استکهلم مشاوره رایگان بدهد. در سوئد مشاوره هرساعت رواشناسان 165 دلار است اما در این تاکسی ها این کار به صورت رایگان انجام می شود و ترس مردم از یک روانشناس خواهد ریخت.

 

به تازگی در استکهلم پایتخت سوئد تاکسی هایی مشغول فعالیت شده اند که به مسافرین مشاوره رایگان می دهند. با سوار شدن در این تاکسی ها می توانید همراه با پزشکان متخصص استرس روزانه خود را کاهش دهید. در همه این تاکسی ها یک روانشناس در صندلی عقب نشسته است و به مسافرین مشاوره می دهد و آن ها را در کارهای مختلف راهنمایی می کند. شرکتی که این تاکسی ها را روانه خیابان کرده است ادعا دارد این کار برای اولین بار در دنیا رخ می دهد.

 

این سیستم با استقبال خوب مردم روبرو شده است و آن ها معتقد هستند با سوار شدن در هر یک از این تاکسی ها سفری با ارامش بسیار داشته اند. برخی از مسافرین حتی پرونده ها مشاوره خود را در کیف دارند تا به پزشکان نشان دهند. یکی از پزشکانی که در این تاکسی ها حضور دارد از زیبایی این کار می گوید و آن را یکی از جالب ترین ایده ها در سیستم تاکسیرانی می داند.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن دسر شکلاتی زمستانی آموزش درست کردن لبو شکم پر ویژه یلدا آموزش درست کردن کوفته پنیری با گردو و بیکن آموزش درست کردن ترشی لبو و ترب طرز تهیه لازانیا در فر + نکاتی برای خوشمزه تر شدن لازانیا طرز تهیه دسر شکلات انار برای شب یلدا روش درست کردن گرانول کره بادام زمینی و شکلات گیاه سیر و خواص بی نظیر آن آموزش درست کردن شیرینی کاسترد با فواید و مضرات قهوه بیشتر آشنا شوید آموزش درست کردن پلو کدو حلوایی طرز تهیه خوشمزه ترین آبمیوه تابستانی