الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

مشاوره رایگان به مسافران در تاکسی های شهری

مشاوره رایگان به مسافران در تاکسی های شهری

به تازگی در تاکسی های جدید شهری یک متخصص روانشناسی حضور دارد تا به مسافران شهر استکهلم مشاوره رایگان بدهد. در سوئد مشاوره هرساعت رواشناسان 165 دلار است اما در این تاکسی ها این کار به صورت رایگان انجام می شود و ترس مردم از یک روانشناس خواهد ریخت.

 

به تازگی در استکهلم پایتخت سوئد تاکسی هایی مشغول فعالیت شده اند که به مسافرین مشاوره رایگان می دهند. با سوار شدن در این تاکسی ها می توانید همراه با پزشکان متخصص استرس روزانه خود را کاهش دهید. در همه این تاکسی ها یک روانشناس در صندلی عقب نشسته است و به مسافرین مشاوره می دهد و آن ها را در کارهای مختلف راهنمایی می کند. شرکتی که این تاکسی ها را روانه خیابان کرده است ادعا دارد این کار برای اولین بار در دنیا رخ می دهد.

 

این سیستم با استقبال خوب مردم روبرو شده است و آن ها معتقد هستند با سوار شدن در هر یک از این تاکسی ها سفری با ارامش بسیار داشته اند. برخی از مسافرین حتی پرونده ها مشاوره خود را در کیف دارند تا به پزشکان نشان دهند. یکی از پزشکانی که در این تاکسی ها حضور دارد از زیبایی این کار می گوید و آن را یکی از جالب ترین ایده ها در سیستم تاکسیرانی می داند.

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری