سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

دختری که لباس عروسش را در اتوبوس دوخت

دختری که لباس عروسش را در اتوبوس دوخت

دختران جوان شور و شوق زیادی در هنگام ازدواجشان دارند. این دختر خانم چند ماه قبل از عروسی با عشقش شروع به دوختن لباس عروس خود در اتوبوس کرد. یک خانم 30 ساله شش ماه مانده به جشن عروسی خود تصمیم گرفت در حین مراجعه به محل کار خود در اوقات بیکاری داخل اتوبوس واحد به قلاب دوزی و تهیه لباس عروسی خود بپردازد.

 

 در میان کلی روش برای تهیه لباس عروس خانمی شش هفته مانده به جشن عروسی خود تصمیم گرفت به صرفه ترین و اقتصادی ترین راه را برای تهیه لباس عروسی خود برگزیند.برخی از خانم ها با خرجهای هنگفت سعی در پیدا نمودن بهترین لباس برای جشن عروسی خود می نمایند اما گاهی خانم های اقتصادی هم پیدا می شوند که با صرف کمترین هزینه به تدارک لباس خود می پردازند.

دختری که لباس عروسش را در اتوبوس دوخت

یک خانم 30 ساله شش ماه مانده به جشن عروسی خود تصمیم گرفت در حین مراجعه به محل کار خود در اوقات بیکاری داخل اتوبوس واحد به قلاب دوزی و تهیه لباس عروسی خود بپردازد. وی که هنر قلابدوزی خود را مدیون مادربزرگ خود می داند می گوید”این جا در سیاتل مردم در اتوبوس توجه زیادی به یکدیگر ندارند و این بهترین زمان برای انجام کار بود. وی با هنر قلابدوزی خود در اتوبوس در مدت 5 هفته توانست لباس عروسی خود را آماده نماید.

دختری که لباس عروسش را در اتوبوس دوخت

وی هر روز در مسیر کارش یک ساعت از وقتش را در داخل اتوبوس به قلابدوزی می گذراند و عاقبت توانست کم خرج ترین لباس عروسی را تهیه نماید. او در لباس خود از نخ های کتانی سفید رنگ بهره می برد. او تمامی هزینه ای که بابت لباس خود نموده است 30 دلار است.  وی می افزاید خیلی از دوستانم باورشان نمی شود که من لباس عروسی را خودم قلابدوزیکردم. آقای میلان کرنتا 34 ساله نیز از لباس عروسی نامزد خود متحیر شده است. از موقعی که خانم فیلمی از لباس عروس خود را در فضای مجازی منتشر نموده بسیاری از خانم های دوزنده درخواست نمونه هایی از او کرده اند.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن سوپ کدو و سیب زمینی مرغ تابه ای به شیوه کشور ترکیه آموزش درست کردن نان گردویی طرز تهیه خورش گوجه سبز غذای سنتی تابستانی طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز آموزش درست کردن فرنی رژیمی مخصوص ماه رمضان با خوردن این سبزی دندان های سفید و سالم خواهید داشت آموزش طبخ مرغ مزه دار شده با سس قارچ و لیمو گیاه سیر و خواص بی نظیر آن آموزش درست کردن فرنی انبه آموزش غذایی خوشمزه از نوع گیاهی (کباب سبزیجات یونانی) میتلف غذایی خوشمزه و لذیذ MEATLOAF ( همراه با آموزش)