سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

قدردانی از سگ باوفا به خاطر نگهبانی از نوزاد 10 روزه

قدردانی از سگ باوفا به خاطر نگهبانی از نوزاد 10 روزه

یک نوزاد 10 روزه که پدر و مادری نداشت در زیر یک پل رها شده بود که این سگ باوفا شب تا صبح از این طفل 10 روزه نگهبانی داد تا کسی نتواند آسیبی به نوزاد بزند. پلیس و مسولین از اقدام این سگ باوفا تشکر کردند. يك سگ گله در نزديكي پايتخت غنا شبي را براي مراقبت از يك نوزاد كه توسط پدر و مادرش در زير يك پل رها شده بود ،سپري كرد .

 

مقام هاي غنا ميگويند كه بازنگشتن اين سگ به مزرعه باعث شده بود صاحبانش در جستجوي سگ خود بر آيند و تمام شب را براي پيدا كردن او مزارع و بيشه هاي اطراف را جستجو كنند .

 

ساعت ها پس از ناپديد شدن سگشان عاقبت او را در زير پلي نزديك مزرعه يافتند در حالي كه سگشان مشغول مواظبت از نوزادي بود كه هنوز بند نافش قطع نشده بود ، اين سگ بجز صاحبان خودش به كسي اجازه نميداد كه به نوزاد نزديك شوند . دولت غنا طي مراسمي از اين سگ گله و صاحبانش قدرداني كردند و مدال شجاعت به اين سگ اهدا شد .

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

این بیماری ها را با گیلاس درمان کنید خواص شلغم، داروی درمان سرماخوردگی آموزش درست کردن مینی ساندویچ مرغ با نان تست انار، میوه ای شگفت انگیز برای ترمیم عضلات بدن انسان دستور پخت غذای خوشمزه شامی نارنجی آموزش آش شوید باقلا آموزش درست کردن پنیر خانگی آموزش درست کردن پیراشکی تن ماهی به شکل ماهی پروتئین موجود در سبزیجات چقدر است؟ چگونه یک سوپ سرد خوشمزه درست کنیم؟ آموزش طبخ تاس کباب رژیمی با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید