سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

این خانم دنبال شوهر بیست و چهارم برای خود می گردد

این خانم دنبال شوهر بیست و چهارم برای خود می گردد

این خانم دنبال شوهر بیست و چهارم برای خود می گردد و تاکنون 23 شوهر داشته است. یک خانم آمریکایی به نام « لیندا ولف » این عنوان را به خود اختصاص داده است .

 

به گزارش سماتک، او تا کنون بیست و سه بار ازدواج کرده و اکنون نیز در جستجوی مورد دیگری برای بیست و چهارمین بار است . خانم ولف که 68 سال سن دارد ، توانسته نامش را در کتاب گینس به ثبت برساند .

این خانم دنبال شوهر بیست و چهارم برای خود می گردد

او می گوید که به ازدواج اعتیاد پیدا کرده است .اولین ازدواج او در سن 16 سالگی ، در سال 1957 ، با یک مرد 31 ساله به نام « جرج اسکات » بود که این زندگی مشترک ، 7 سال طول کشید . لیندا می گوید که این مدت ، طولانی ترین و شادترین ازدواج او بود.

 

او در سالهای بعد ، با یک مجرم یک چشم ، لوله کش ، موسیقیدان ، واعظ و … ازدواج کرد .دوتا از شوهرهایش ، بد از آب در آمدند و دوتایشان هم بی خانمان و آواره بودند. خانم ولف ، فقط سه بار با یک مرد هندی به نام « جک جورلی » ازدواج کرد .

این خانم دنبال شوهر بیست و چهارم برای خود می گردد

او هم اکنون مادر هفت فرزند و نامادری تعداد بیشتری فرزند نیز هست .آخرین ازدواج او که سر و صدای زیادی نیز به راه انداخت ، با مردی به نام « گلین ولف » بود . این مرد برای بیست و نهمین بار ازدواج می کرد و عنوان مردی که بیشترین ازدواج در جهان را دارد ، به خود اختصاص داده بود . این آقا ، یک سال بعد و در سن 88 سالگی درگذشت .

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز درست کردن ناگت ماهی در منزل روش درست کردن گرانول کره بادام زمینی و شکلات طرز تهیه ساندویچ میگو در 10 دقیقه ماده های غذایی نشاط آور ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا خواص مفید خیار برای بدن آموزش درست کردن شیرینی مربایی آموزش تصویری گرفتن آب انار در 5 دقیقه بهترین رنگ های مواد غذایی برای تضمین سلامت بدن فواید بیشمار نوشیدن آب برای بدن طرز تهیه کیک آلو سیاه مخصوص تابستان عملکردهای مثبت شیر در بدن روزه داران