سفر
قصر شیرین
الفبا

نیم نگاهی به گذشته

فال و طالع بینی آبان ماه سال 95 مردی با سر نصفه قاتل همسایه ها است + تصاویر ماجرای مردی که پس از دیدن چهره بدون آرایش زنش او را طلاق داد شکم را پهنش کنی دشت است (ضرب المثل) چه تعداد عدد در تصویر می بینید؟ (تست بینایی) زیباترین دختر مسلمان با اندام قوق العاده زیبا + تصاویر پیرمرد 90 ساله ای که 107 دختر باکره را صیغه کرد + تصاویر شرح زندگی و آلبوم عکس های زیباترین خلبان زن جهان ترن هوایی در این رستوران غذا را سر میز مشتری می برد + تصاویر سنت های جالب و رسم و رسوم عجیب و غریب مردم جهان متن کوتاه خنده دار برای درج در کانال تلگرام موتور دیزل 14 سیلندر مخصوص کشتی های بزرگ جهان دختر یک ساله بدون دست که با پاهایش غذا می خورد + تصاویر کوچک ترین شهر جهان که فقط یک شهروند زن دارد + تصاویر درخت جالب و عجیبی که در تنه اش خون جاری است + تصاویر نوزادی که بزرگترین زبان دنیا را دارد + تصاویر نوزادی که به جای خون در رگ هایش آب جریان دارد + تصاویر این زن پس از زایمان هر روز قدش کوتاه تر می شود + تصاویر تغییر چهره باورنکردنی زن زیبا پس از دست زدن به درخت + تصاویر مردی که 50 سال دست راست خود را بالا نگه داشته است + تصاویر
سماتک
الفبا

در کتاب خانه های قدیمی بوی خوشی وجود دارد

در کتاب خانه های قدیمی بوی خوشی وجود دارد

 

برخی صفحات کتاب‌ها، لکه‌های قهوه‌ای رنگ دارند و این واکنش در اثر عناصری که در فضا وجود دارند به وجود می‌آید.

 

وقتی وارد یک کتابخانه‌ مملو از کتاب‌های قدیمی می‌شوید و در آن راه می‌روید، بوی منحصر به فردی به مشام شما می رسد.

 

 وقتی وارد یک کتابخانه‌ مملو از کتاب‌های قدیمی می‌شوید و در آن راه می‌روید با بوی منحصر به فردی آشنا می‌شوید؛ برخی افراد عاشق بوی این کتاب‌ها هستند؛ بویی که فقط در کتاب‌های قدیمی وجود دارد.

 

 

صفحات یک کتاب از مواد آلی ساخته شده‌اند که در مقابل گرما، حرارت، رطوبت و نور واکنش نشان می‌دهند و به ویژه مواد شیمیایی استفاده شده برای تولید آن باعث این واکنش می‌شود و بوی منحصر به فردی از کتاب‌ها به مشام می‌رسند.

 

یک شیمیدان در دانشگاه لندن و سرپرست یک تیم تحقیقاتی، بوی کتاب‌های قدیمی را ترکیبی از بوی چمن با اسیدیته و کمی وانیل با یک بوی کپک زده توصیف کرده است.

 

وی می‌گوید: بوی کپک به خوبی شناخته می‌شود؛ از نقطه نظر شیمیایی علت اصلی این بو، تجزیه اسیدی کتاب به دلیل مواد شیمیایی است که در خمیر چوب استفاده می‌شود.

 

 

در کتاب خانه های قدیمی بوی خوشی وجود دارد

 

برخی صفحات کتاب‌ها، لکه‌های قهوه‌ای رنگ دارند و این واکنش در اثر عناصری که در فضا وجود دارند به وجود می‌آید؛ برخی کتاب‌ها بوی توتون، تنباکو و دود را به خود جذب می‌کنند؛ محققین می‌گویند بهترین راه برای حفظ کتاب این است که آن را در نور خورشید خشک کرده و خنک نگه داشته شوند تا دیرتر از بین بروند.

 

بر اساس بوی هر کتاب قدیمی می‌توان دلیل تخریب آن را متوجه شد؛ دانشمندان می‌گویند باید کتاب‌ها را بو کرد و از تخریب آ‌نها جلوگیری کرد.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
شاد اسکانو سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

توت سفید در درمان کم خونی موثر است طرز تهیه فلفل دلمه شکم پر غذای خوشمزه و کم کالری آموزش ساده درست کردن کباب مرغ آموزش سس هزار جزيره با طعم بی نظیر طرز تهیه پیتزا فلفل گیاهی در منزل خواص چای در زیبایی پوست بدن انسان خواص مفید سیب زمینی شیرین آموزش طبخ کباب بختیاری در ماهیتابه طرز درست کردن باقلوای گوشت آموزش طبخ آش غلور فواید و خاصیت انواع مختلف فلفل طرز درست کردن آش ماست مناسب افطار