سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

عروسی که در مراسم عقدکنان داماد را عوض کرد

عروسی که در مراسم عقدکنان داماد را عوض کرد

این عروس خانم جوان پس از ایتنکه با داماد در مراسم عقدکنان حاضر شد به دلیل اینکه دید همسر آینده اش غش می کند تصمیم گرفت تا با یکی دیگر از پسرهایی که در مجلس حضور داشت ازدواج کند. عروس پس از آنکه داماد غشی دچار غش شد، از ازدواج با وی منصرف شده و تصمیم گرفت زن یکی از مهمانان در مراسم جشن عروسی شود.

 

به گفته شاهدان ماجرا، داماد، موضوع غشی بودن خود از عروس پنهان کرده بود و همین نکته عروس را به شدت عصبانی کرد. داماد جدید که یکی خویشاندان دور داماد قبلی است، فورا پیشنهاد ازدواج با عروس را قبول کرد. به نوشته بی بی سی ، خانواده داماد عشی ، از این وضع به شدت ناراحت شده و از عروس به پلیس شکایت کرده اند.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه ی غذای راحت و خوشمزه ریزوتو مرغ و قارچ نکاتی برای درست کردن غذاهای خوشمزه با گوشت آموزش طبخ پیتزا مخصوص و سس پیتزا خواص گوشت مرغ آموزش طبخ آبگوشت گیاهی پوست موز | فواید و خواص پوست موز آموزش تصویری کشیدن سیخ ماهی قبل از طبخ آموزش درست کردن سوپ گوجه کاری توت سفید در درمان کم خونی موثر است آموزش درست کردن شیر تخمه انواع مدل های سیب زمینی سرخ کرده سین بیوتیک، پری بیوتیک و پروبیوتیک چه تفاوتی دارند؟