سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

اقدام جالب این مرد برای عذرخواهی از همسرش خبرساز شد

اقدام جالب این مرد برای عذرخواهی از همسرش خبرساز شد

مردی که با همسرش سر موضوعی ساده قهر کرده بود برای اینکه همسرش وی را ببخشد دست به یک اقدام جنجالی زد.

 

همه نوع عذرخواهی و زن ذلیلی دیدیم اما اینکه مردی مجبور شود برای عذرخواهی از نامزدش در هوای سرد خودش را ساندویچ پیچ نماید جای تعجب است.
 

مرد حدود 30 ساله در یک شب سرد پاییزی در حالی که تنها یک تی شرت به تن نموده است خود را داخل کارتون ساندویچ پیچ نموده و در انتظار رسیدن خانم خود مانده است.وی در حالی که جمله”ببخشید دروغ گفتم”جلو در خانه در انتظار رسیدن خانم خود ایستاده است.

اقدام جالب این مرد برای عذرخواهی از همسرش خبرساز شد

 گارث تاچر 33 ساله که این صحنه را مشاهده نموده و چند تا عکس گرفته است می گوید در یکی از خیابانهای مرکزی شهر منچستر سیتی در حال عبور بوده که متوجه شد مردی تقریبا 30 ساله خود را داخل کارتونی پیچانده و منتظر خانم خود ساعت 8 شب ایستاده است.

 

گارث می افزاید هنگامی که پس از نیم ساعت تحمل هوای سرد بلاخره خانم از راه رسید و دوتایی شاد و خندان روانه اپارتمان خود شدند.وی می افزاید تا کنون همچنین صحنه ای را شاهد نبوده ام.

 

 

منبع: پایگاه سماتک

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه و پخت بادمجان شکم پر کبابی نکاتی برای درست کردن سالاد مقوی و سالم خواص سیب زمینی در زیبایی پوست و مو ساندویچ نان تست با نخود سریع ترین فست فود دنیا آموزش درست کردن شیرین پلو 11 خاصیت مفید ماهی برای بدن آموزش درست کردن کیک شکلاتی کلاسیک طرز درست کردن کیک اسمارتیز شکلاتی ویژه کودکان آموزش درست کردن ژله سمنو روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه آموزش درست کردن پودینگ شکلاتی خامه ای پوست موز | فواید و خواص پوست موز