سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

این نوزاد انگلیسی بینی ندارد

این نوزاد انگلیسی بینی ندارد

بیماری او در هفته بیستم بارداری تشخیص داده و معلوم شد که در قسمت صورت نوزاد ناهنجاری وجود دارد اما پدر و مادر تسا از سقط جنین خودداری کردند.

بیماری «تسا ایوانز» که ناهنجاری عدم تکامل بینی نام دارد، عارضه نادری است که تنها در انگلیس 40 مورد ابتلا به آن مشاهده شده و موجب می شود فرد از حس بویایی و سینوس ها بی بهره باشد هرچند می تواند سرفه کند و یا به سرماخوردگی مبتلا شود.

این نوزاد انگلیسی بینی ندارد

والدین تسا می گویند: دخترمان به رغم ابتلا به این بیماری روز به روز رشد بیشتری دارد و می تواند از عهده انجام کارهای ساده ای که کودکان سالم انجام می دهند، برآید.

به گفته والدین تسا، بیماری او در هفته بیستم بارداری تشخیص داده و معلوم شد که در قسمت صورت نوزاد ناهنجاری وجود دارد اما پدر و مادر تسا از سقط جنین خودداری کردند. آنها می گویند این نوزاد زمانی که به دنیا آمد، وضعیت جسمی مناسبی داشت و می توانست بدون نیاز به وسیله ای نفس بکشد.

این نوزاد انگلیسی بینی ندارد

به گزارش روزنامه دیلی میل، والدین این نوزاد همچنین افزودند: دیگر از آنچه اطرافیان در رابطه با تسا تصور دارند ترسی نداریم و قرار است او به زودی تحت درمان قرار گیرد و خمیره ای شبیه به بینی روی صورت او قرار گیرد و با بزرگتر شدن تسا این خمیره نیز تعویض شود.

 

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

روش صحیح طبخ و پختن حبوبات طرز تهیه انواع سالادهای تابستانی طرز تهیه کوکوی اشپل خوشمزه ترین غذای گیلانی ها در نوروز آموزش  سس خردل ملايم (سس ديجونيز ) آموزش درست کردن املتی خوشمزه برای صبحانه طرز تهیه تارت بادام شیرینی خوشمزه ایرانی کم کردن وزن با آبمیوه در فصل تابستان روش صحیح طبخ زبان گاو و گوساله طرز درست کردن سوپ سرد مرغ با آلبالو آموزش درست کردن مربای پوست پرتقال در خانه آموزش درست کردن بستنی یخی رژیمی روش درست کردن پای بوقلمون