سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

حمام کردن مختلط یکصد زن و مرد ژاپنی در آب سرد + تصاویر

حمام کردن مختلط یکصد زن و مرد ژاپنی در آب سرد + تصاویر

حمام کردن مختلط یکصد زن و مرد ژاپنی در آب سرد یکی از رسوم مردمان کشور ژاپن است که در نخستین روزهای سال نو میلادی انجام می گیرد. در این مراسم تعداد زیادی زن و مرد پیر و جوان به داخل آب سرد می روند و برای سلامتی شان دعا می کنند.

حمام کردن مختلط یکصد زن و مرد ژاپنی در آب سرد + تصاویر

در روزهای اولیه سال نو میلادی طبق مراسمی سنتی نزدیک یکصد تن زن و مرد در اب سرد حمام نمودند تا در یک مراسم خاص مذهبی روح و جان خود را صیقل داده و به گزارش سماتک برای سلامتی خود دعا کردند.

 

در روز 9 ژانویه ، در توکیوی ژاپن ، مردم نیمه برهنه در توکیو برای سال نو در مراسم حمام یخ سالانه ، به امید پاکی روح خود شرکت کردند تا سال جدید را موفق باشند.به گزارش سماتک بیش از صد زن و مرد چینی خودشان را به ابهای سرد تپوزو ایناری در توکیو ژاپن انداختند تا روح خود را صیقل داده و برای سلامتی خود دعا کنند.

حمام کردن مختلط یکصد زن و مرد ژاپنی در آب سرد + تصاویر

شایان ذکر است طبق سنت هر ساله در این مراسم مختلط ، زنان و مردان در آبهای سرد غوطه ور میشوند .مطابق سنن قدیمی مردان باید با پوشیدن لباس سنتی فوندوشو و زنان با به تن کردن لباس شیروشوزوکو در ابهای یخ زده وارد شوند تا در مراسم مذهبی شنتو شرکت نمایند.

 

مطالب مرتبط:

 

انتخاب بازیگر در پارتی مختلط شبانه + تصاویر

 

آب تنی مختلط بازیکنان پرسپولیس در استانبول (عکس)

 

رقص مختلط در همایش روز گلونی (عکس)

 

استخر مختلط در شهرستان کازرون + تصاویر

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش تهیه و طبخ کباب سبزیجات رژیمی طرز تهیه سوپ خوشمزه پاییزی طرز درست کردن شیرین پلو انار، میوه ای شگفت انگیز برای ترمیم عضلات بدن انسان طرز تهیه ترشی مخلوط | روش نگهداری ترشی آموزش درست کردن بستنی توت فرنگی رژیمی طرز تهیه و متد خوشمزه تر شدن خورش قیمه نذری راز پخت میگو پلو با کشمش وانیل برای بدن مفید است یا مضر؟ خواص انواع مختلف کشمش خواص بی نهایت میوه بلوط روش درست کردن پای بوقلمون