سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

از کلیه مرد چینی بیش از 400 سنگ ریز و درست خارج شد (عکس)

از کلیه مرد چینی بیش از 400 سنگ ریز و درست خارج شد (عکس)

پزشکان موفق شدند از کلیه یک مرد چینی بیش از 400 سنگ ریز و درشت خارج کنند. به گزارش سماتک این پدیده نادر تاکنون در هیچ کجای دنیا اتفاق نیفتاده است و وجود 420 سنگ کلیه در کلیه یک مرد واقعا نادر و باورنکردنی است.

 

سنگ گلیه در داخل کلیه یک مرد چینی به قدری زیاد بود که ثبت رکورد کرد. یک مرد چینی در کلیه اش 420 عدد سنگ داشته است که جراحان موفق به خارج کردن تمام انها شدند. به گزارش سماتک یک مرد 55 ساله ی چینی جراحان را شگفت زده کرد.

 

این مرد که ماه قبل به دلیل درد شدید به دکتر مراجعه کرده بود در بیمارستان زیجانگ چین بستری شد و بعد از آزامایشات و عکسبرداری ها تشخصی سنگ کلیه برای درد او داده شد.

از کلیه مرد چینی بیش از 400 سنگ ریز و درست خارج شد (عکس)

پزشک او می گوید: در زمان جراحی تیم پزشکان حاضر در اتاق عمل همه ابتدا متعجب بودند و جالب است که بعد از رسیدن تعداد سنگ کلیه ها به بیشتر از 100 کم کم از تعجب موضوع خنده دار شد تنها به خاطر اینکه چگونه یک کلیه می تواند این همه سنگ تولید کند.

 

متخصصان این بیمارستان دلایل مختلفی از قبیل کمبود آب مصرفی و کم تحرکی این مرد را عامل 420 سنگ کلیه موجود در کلیه ی این مرد دانستند.

 

مطالب مرتبط:

 

انجام این کارها کلیه هایتان را نابود می کند

 

7 مورد که سلامت کلیه را به خطر می اندازد

 

راه های پیشگیری و روش درمان سنگ صفرا

 

رژیم غذایی مناسب برای جلوگیری از سنگ کیسه صفرا

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه پیتزا فلفل گیاهی در منزل آموزش درست کردن خیارشور سریع السیر طرز تهیه آش بلغور شیر غذای محلی استان خراسان آموزش درست کردن کوفته قلقلی با گوجه و مرغ طرز تهیه فرنی سیب و گردو خانگی طرز تهیه غذاهای محلی مازندران ، شهرکرد ، بندرعباس و استان فارس طرز درست کردن و نحوه طبخ خورش قیمه زرشک طرز تهیه ماکارونی با پنیر چدار و سس گوجه فرنگی طرز درست کردن ساندویچ استیک پنیری بازاری در خانه طرز تهیه کیک شکلات تلخ حاوی کره بادام زمینی و خامه آموزش درست کردن لبو شکم پر ویژه یلدا خوراک عدسی چه فوایدی برای بدن دانش آموزان دارد؟