سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است + تصاویر

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است + تصاویر

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است. به گزارش سماتک طول سبیل محمد علی نژاد 122 سانتیمتر است و ظاهرا رکورد طولانی ترین سبیل مربوط به یک مرد هندی است که 114 سانتیمتر می باشد.

 

محمد علی نژاد 55 ساله ساکن شهر خورموج استان بوشهر با طول سبییل 122 سانتیمترو رکورد دار درازترین مرد سبیل ایران است. 44543 وی که به شغل آشپزی اشتغال دارد و بهمراه 5 فرزند پسرخود رستورانی در خورموج دارد در گفتگویی با خبرنگار می گوید من از 18 سالگی علاقه به داشتن سبیل پیدا کردم وآنهم بدلیل آشنایی با چند دوست از کردستان و کرمانشاه بود.

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است + تصاویر

وی می گوید برای نگهداری ازسبیل در طول 27 سال گذشته با بسیاری از مشکلات ازجمله نگاه های غیر متعارف مردم و برخورد بعضی مسئولان مواجه شده ام و چند نوبت نیز مجبورشده ام که سبیل خود را کوتاه کنم اما از سال 84 تا کنون آن را کوتاه نکرده ام و با نوعی روغن مار که از کشور هندوستان تهیه میکنم برای نگهداری و بهداشت آن استفاده می کنم.

 

در حال حاضر طول سبیل محمد 122 سانتیمتر است و ظاهرا رکورد طولانی ترین سبیل مربوط به یک مرد هندی است که 114 سانتیمتر می باشد.وی می گوید عکس ها ی خود را جهت ثبت رکورد سبیلم به کتاب مخصوص گینس ارسال کرده ام.

 

مطالب مرتبط:

 

فستیوال جالب سبیل کلفت های جهان در هند

 

مسابقه دختران ریش و سبیل دار آمریکایی + تصاویر

 

دختر 23 ساله ریش و سبیل دار عروس شد (عکس)

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی خواص بوی کباب برای بدن انسان درباره خواص معجزه آسای آووکادو بیشتر بدانید طرز تهیه بستنی میوه ای رژیمی در خانه طرز تهیه سمبوسه ویژه افراد تحت رژیم طرز تهیه اسموتی هلو غذای لاغری روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه آموزش درست کردن سالاد سیب زمینی و شوید آموزش درست کردن خاگینه هویج آشنایی با خاصیت های درخت کنار و میوه اش طرز درست کردن سینه مرغ در فر خواص میوه های خشک برای بدن انسان