الفبا
ونک

نیم نگاهی به گذشته

آرشان تور
آرشان تور
الفبا
ونک
مهرپرواز الماس نشان تشریفات ملل مبلمان اداری

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است + تصاویر

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است + تصاویر

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است. به گزارش سماتک طول سبیل محمد علی نژاد 122 سانتیمتر است و ظاهرا رکورد طولانی ترین سبیل مربوط به یک مرد هندی است که 114 سانتیمتر می باشد.

 

محمد علی نژاد 55 ساله ساکن شهر خورموج استان بوشهر با طول سبییل 122 سانتیمترو رکورد دار درازترین مرد سبیل ایران است. 44543 وی که به شغل آشپزی اشتغال دارد و بهمراه 5 فرزند پسرخود رستورانی در خورموج دارد در گفتگویی با خبرنگار می گوید من از 18 سالگی علاقه به داشتن سبیل پیدا کردم وآنهم بدلیل آشنایی با چند دوست از کردستان و کرمانشاه بود.

سبیل درازترین مرد ایرانی اهل بوشهر است + تصاویر

وی می گوید برای نگهداری ازسبیل در طول 27 سال گذشته با بسیاری از مشکلات ازجمله نگاه های غیر متعارف مردم و برخورد بعضی مسئولان مواجه شده ام و چند نوبت نیز مجبورشده ام که سبیل خود را کوتاه کنم اما از سال 84 تا کنون آن را کوتاه نکرده ام و با نوعی روغن مار که از کشور هندوستان تهیه میکنم برای نگهداری و بهداشت آن استفاده می کنم.

 

در حال حاضر طول سبیل محمد 122 سانتیمتر است و ظاهرا رکورد طولانی ترین سبیل مربوط به یک مرد هندی است که 114 سانتیمتر می باشد.وی می گوید عکس ها ی خود را جهت ثبت رکورد سبیلم به کتاب مخصوص گینس ارسال کرده ام.

 

مطالب مرتبط:

 

فستیوال جالب سبیل کلفت های جهان در هند

 

مسابقه دختران ریش و سبیل دار آمریکایی + تصاویر

 

دختر 23 ساله ریش و سبیل دار عروس شد (عکس)

همیاب
الماس نشان
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

مطالب امروز