سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

تومور به شکل خربزه روی صورت این مرد + تصاویر

تومور به شکل خربزه روی صورت این مرد + تصاویر

مردی که روی صورتش تومور و غده ای به شکل خربزه در آمده است به خاطر این مشکل غیر طبیعی در فضای مجازی معروف شده است. به گزارش سماتک این تومور وحشتناک از جلوی سر این مرد شروع شده است و امتداد آن در زیر گردن او است.

تومور به شکل خربزه روی صورت این مرد + تصاویرچهره عجیب و هولناک این مرد جوان به دلیل رشد یک تومور باعث جلب توجه مردم شده است. به گزارش سماتک بخشی از صورت مرد کامبوجی با تکه گوشت وحشتناک آویزانی پوشانده است . این تومور هولناک نصف صورت مرد جوان اهل کامبوج را پوشانده است .

 

وقتی به دور و بر خود خوب دقت می نماییم افرادی را می بینیم که به دلایل مختلف دچار مشکلات روحی و جسمانی هستند.گاهی از کنار این واقعیت ها به راحتی عبور نموده و گاهی برخی شهروندان دلشان به رحم امده و تصمیم می گیرند قدم خیر بردارند.

 

تومور به شکل خربزه روی صورت این مرد + تصاویر

اما این مرد تنها نمانده و زوج انساندوستی با مشاهده وی در شبکه های اجتماعی درخواست کمک برای درمان این مرد نموده اند. به گزارش سماتک دو زوج استرالیایی هفته گذشته جهت گردش به پنوم پن پایتخت کامبوج می روند. به گزارش سماتک در انجا با مردی روبرو می شوند که از بیماری وحشتناکی رنج می برد.تکه گوشت وحشتناک نصف صورت مرد را به طور کامل پوشانده است.وضعیت اقتصادی مرد کامبوجی به نام “وید”باعث شده تا کنون نتواند خود را درمان نماید.

تومور به شکل خربزه روی صورت این مرد + تصاویر

خانم دیانا کوسکی به اتفاق شوهرش جان نتلتون

 

به همین خاطر خانم دیانا کوسکی به اتفاق شوهرش جان نتلتون سعی می نمایند با راه اندازی صفحه تویتری از افراد جهت درمان مرد کامبوجی کمک خیریه جمع نمایند.انها در صفحه تویتر نوشته اند چنانچه افراد در بین خود جراحی می شناسند لطفا به اطلاع برسانند تا هر چه زودتر این فرد درمان شود.

تومور به شکل خربزه روی صورت این مرد + تصاویر

پس از منتشر شدن تصاویر این مرد ،مرد تاجری از ایالت پرث با ایشان تماس گرفته و اظهار داشته است که جراحی را در سنگاپور می شناسد که می تواند به او کمک نماید.قرار است اطلاعات پزشکی مرد کامبوجی جمع اوری شود تا زمینه جراحی همیا شود.

 

 

مطالب مرتبط:

 

هسته 4 میوه برای مقابله و درمان تومورهای سرطانی

 

تومور 55 کیلویی در پای پسر 26 ساله + تصاویر

 

توموری به اندازه توپ فوتبال در دهان دختر 17 ساله

 

علائم تومور چیست؟

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن پیتزا سالامی تند طرز تهیه شیرینی بدون روغن رژیمی روش های درست کردن پلو و چلو مجلسی خوش قد و بالا كدام مغز را برای كدام بيمار توصيه می كنيد؟ آموزش مربای طالبی (بسیار خوشمزه) طرز درست کردن کیک زنجبیل و عسل آموزش درست کردن قرمه سبزی بازاری طرز تهیه دلمه کلم برگ غذای نانی خوشمزه و سنتی طرز تهیه و تزیین سالاد شیرازی مجلسی میتلف غذایی خوشمزه و لذیذ MEATLOAF ( همراه با آموزش) خواص هندوانه و خربزه برای بدن روش تهیه و طرز درست کردن استیک ماهی تن مزه دار شده