سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

ترسناک ترین موجود مومیایی شده جهان در ترکیه + تصاویر

ترسناک ترین موجود مومیایی شده جهان در ترکیه + تصاویر

ترسناک ترین موجود مومیایی شده عجیب و غریب جهان در ترکیه کشف و برای بررسی به آزمایشگاه انتقال یافت. این موجود که در سال های ماقبل تاریخ زندگی می کرده است به طرز نامعلومی مومیایی شده است و حالا توسط باستان شناسان کشف شده است.

 

بتازگی یک موجود عجیب و مومیایی شده سوژه رسانه های ترکیه شده است . این موجود عجیب که چهره ای ناشناخته و ترسناک دارد شبیه به گربه سانان است اما تقاوتهای شاخصی با گربه سانان امروزی دارد .

 

به گزارش سایت سماتک احتمال دارد این موجود جزو موجودات منقرض شده ماقبل تاریخ باشد . به گزارش سماتک موجود درنده عجيب و غريب در نيغده ترکيه پيدا شده است که باستانشناسان را حيرت زده نموده است.

 

تا کنون هويت اين حيوان مشخص نشده است.به گزارش سایت سرگرمی سماتک در شهر نيغده ترکيه موجود عجيب و غريبي کشف شده است که باستانشناسان و کارشناسان را حيرت زده نموده است.موجود عجيب صاحب دو نيش تيز و دم شلاقي بلند مي باشد.

ترسناک ترین موجود مومیایی شده جهان در ترکیه + تصاویر

حيوان عجيب در انبار سنگي فردي به نام عبدالله اوزتورک در شهر نيغده پيدا شده است.تا کنون باستانشناسان و افراد خبره در اين زمينه نتوانسته اند هويت واقعي اين موجود را شناسايي نمايند.

ترسناک ترین موجود مومیایی شده جهان در ترکیه + تصاویر

عبدالله مي گويد دو تن از دوستانش که در زمينه باستانشناسي مهارت داشته اند جهت تشخيص انرا مورد برسي قرار داده اند.وي مي افزايد برخي از کارشناسان معتقدند ان موجود ماقبل تاريخ است و برخي ديگر معتقدند با توجه به دو دندان جلويي حيوان جزو خانواده گربه سانان است.

ترسناک ترین موجود مومیایی شده جهان در ترکیه + تصاویر

در همين حال پروفسور ايدن کوپور استاد تاريخ طبيعي دانشگاه نيغده مي گويد ما تصاوير اسکلت را برسي و احتمالا موجود گوشتخواري است

 

 

مطالب مرتبط:

 

مومیایی جسد انسان در ایران چقدر هزینه دارد؟

 

جسد مومیایی راهب چینی در موزه شیشه ای + تصاویر

 

موزه اجساد مومیایی در ایتالیا (18+)

 

جسد مومیایی یک دختر 15 ساله در نمایشگاه آرژانتین

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

کاکتوس و خواص آن برای بدن فرد کیک های اسفنجی را با ژله تزیین کنید آموزش پخت نان بافته آموزش تهیه و درست کردن سالاد کلم پیچ سفید آموزش طرز تهیه و آماده سازی پاستیل خانگی خواص شلغم، داروی درمان سرماخوردگی دستور پخت کیک خوشمزه قلب مخصوص روز ولنتاین آموزش درست کردن سالاد فصل رژیمی آموزش درست کردن بیسکویت قلب برای روز سپندارمذگان طرز تهیه فلافل ترد و خوشمزه آبادان طرز درست کردن کوفته کباب آموزش درست کردن ترشی تمر هندی با بادمجان