سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

بی توجهی یک شرکت خودروسازی این آقا را عصبانی کرد

بی توجهی یک شرکت خودروسازی این آقا را عصبانی کرد

 

بی توجهی یک شرکت خودروسازی این آقا را عصبانی کرد.شکایات این خریدار خودرو زمانی آغاز شد که موعد تحویل خودرویش فرارسیده بود اما متوجه شد که تسلای مدل اسی که سفارش داده بود هنوز ساخته نشده است. یک فرد چینی که به تازگی صاحب خودروی تسلا مدل اس شده بود در هفته گذشته پس از تحویل خودروی تسلا ی خود با یک چکش به جان آن افتاد و شیشه‌های آن را خرد کرد.

 


این فرد چینی که یو ژین کوان نام دارد یکی از سرمایه گذاران تجارت الکترونیک در کشور چین است که پس از دریافت خودروی 170 هزار دلاری خود شیشه‌های آن را خرد کرد و دلیل این کار را بی‌توجهی و بی‌اهمیتی شرکت تسلا به حقوق مشتریان عنوان کرد.

 


 در ماه‌های گذشته آقای یو به نمایندگی از دیگر خریداران چینی تسلا که سفارش آن‌ها به دلایل مختلف و مشکل در مراحل قانونی تحویل با تأخیر مواجه شده بود بارها با شرکت تسلا تماس گرفته بود و حتی با آلون ماسک، شخص مدیر شرمت تسلا نیز مذاکره کرده بود. شکایات این خریدار خودرو زمانی آغاز شد که موعد تحویل خودرویش فرارسیده بود اما متوجه شد که تسلای مدل اسی که سفارش داده بود هنوز ساخته نشده است.

بی توجهی یک شرکت خودروسازی این آقا را عصبانی کرد


 شرکت تسلا برای جبران خسارت دیرکرد در تحویل تعهد کرد که خودروی آقای یو را به عنوان نسخه ویژه به وی تحویل دهد به علاوه تجهیزات شارژ خودرو را به صورت رایگان در محل خانه وی نصب کند و در مدت زمانی که خودروی وی آماده تحویل می‌شود یکی از مدل‌های موجود در نمایشگاه تسلا در چین را در اختیار وی قرار دهند.

بی توجهی یک شرکت خودروسازی این آقا را عصبانی کرد


 اما آقای یو با هیچ کدام از این پیشنهادها موافقت نکرد و بعد از چند ماه پس از تحویل خودروی خود به نشانه اعتراض به نا هماهنگی و عدم توجه شرکت تسلا به حقوق مشتریان در انظار عمومی خودروی خود را با چکش از بین برد.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

آموزش درست کردن فیله سالمون طرز تهیه پیتزا فلفل دلمله ای آموزش درست کردن ماهی با سبزیجات در فر طرز تهیه باقالی قاتق با مرغانه غذای معروف خطه گیلان انواع دسرهای خوشمزه مخصوص سفره افطار سالاد اسپایسی مرغ غذایی خوشمزه و راحت آموزش درست کردن بیسکویت مادلین آموزش 3 مدل غذای رژیمی با کلم بروکلی طرز تهیه دلمه کلم برگ غذای نانی خوشمزه و سنتی آموزش غذای چینی مرغ سرخ شده با برنج آموزش درست کردن اسموتی زغال اخته مناسب برای کاهش وزن خواص دانه هندوانه برای بدن