الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

پیرترین کاربر 114 ساله فیس بوک مُرد

پیرترین کاربر 114 ساله فیس بوک مُرد

پیرترین کاربر فیس بوک یک خانم 114 ساله است که با تازگی فوت کرده است. این خانم 114 ساله در هنگام عضویت در فیس بوک سنش را دروغین اعلام کرد تا بتواند عضویتش را به ثبت برساند. خانم « آنا استوهر» که به عنوان پیرترین کاربر فیسبوک شناخته می شود در سن 114 سالگی درگذشت.

 

این کاربر 114 ساله از ایالت تگزاس به خاطر اظهارنظرهایش در ماه اکتبر (مهرماه) امسال درباره فیسبوک مشهور شد. خانم استوهر گفته بود که مجبور است برای عضو شدن در این شبکه اجتماعی درباره سنش دروغ بگوید چون فیسبوک به کاربران هم سن و سال او اجازه عضو شدن نمی دهد.

 

آنا استوهر در اکتبر امسال 114 ساله شد و از طرف فیسبوک یک دسته گل حاوی 114 شاخه گل هدیه گرفت. «هارلن استوهر» فرزند ارشد این کاربر 114 ساله می گوید که مادرش 5 فرزند 27نوه و 12نتیجه داشت و یکشنبه این هفته درگذشت.

 

خانم استوهر در زمان حیاتش وقتی دید نمی تواند در فیسبوک ثبت نام کند در پیامی به «مارک زوکربرگ» مدیر فیسبوک گفت: « من هنوز اینجا هستم» زوکربرگ نیز طی پیامی از بابت اینکه خانم استوهر نمی تواند در سایت پرطرفدارش عضو شود معذرت خواهی کرد.

پیرترین کاربر 114 ساله فیس بوک مُرد

این اولین بار نیست که یک سالمند دلش می خواهد عضو فیسبوک شود. خانم «ادیته کریکمایر» نیز با 105 سال سن عضو فیس بوک است و درباشگاه صدتایی های این شبکه اجتماعی قرار دارد.

پیرترین کاربر 114 ساله فیس بوک مُرد

در حال حاضر خانم کریکمایر پیرترین عضو فیسبوک است که سنش را در فیسبوک ثبت کرده است. برای ثبت نام در این شبکه اجتماعی باید افراد بعد از سال 1900 به دنیا آمده باشند.

 

 

منبع: مهر

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری