سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

زایمان زن جوان ایرانی در خودروی پراید + تصاویر

زایمان زن جوان ایرانی در خودروی پراید + تصاویر

زایمان زن جوان ایرانی که در شهر مهریز زندگی کی کرد در خودروی پراید بسیار حیرت انگیز شد. این زن وقتی در خودروی پراید نشسته بود و به سمت بیمارستان در حرکت بود متاسفانه نوزادش بسیار عجول بود و در خودرو به دنیا آمد.

 

خانم بارداری که به طور ناگهانی دچار درد زایمان شده بود پیش از رسیدن به بیمارستان فرزند خود را در ماشین پراید بدنیا آورد ! اینبار پراید به جای اینکه جان انسانی را بگیرد،شاهد تولد یک انسان بود ! به گزارش سماتک، این مادر باردار از منطقه هرات و مروست دچار درد زايمان در خودرو پرايد شد که او را بلافاصله به بيمارستان فاطمه الزهرا (س) منتقل کردند .

 

در این فاصله بعلت دير رسيدن به بيمارستان نوزاد در مسير متولد شد و به دليل عدم امکان جابجايي وي و با توجه به سردي هوا و احتمال سرما خوردن نوزاد و مادر نوزاد مادر را با خودرو به داخل اورژانس بيمارستان فاطمه الزهرا (س) مهريز رساندند.

زایمان زن جوان ایرانی در خودروی پراید + تصاویر

 

 

مطالب مرتبط:

 

زایمان زن باردار در هواپیما + تصاویر

 

این زن تصمیم دارد در سیاره مریخ زایمان کند

 

زایمان طبیعی زن انگلیسی در 2 دقیقه

 

زنی که بر روی چمن های پارک زایمان کرد

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

این بیماری ها را با گیلاس درمان کنید آموزش درست کردن کباب ران مرغ بدون استخوان آموزش درست کردن کدو با آویشن طرز درست کردن دسر کیک هویج لقمه‌ای با شیر طلایی جوان شوید و جوان بمانید طرز تهیه شام 3 دقیقه ای ویژه خانم های شاغل آموزش آش شوید باقلا آموزش درست کردن بستنی یخی رژیمی دسر های تابستانی خوشمزه و هایکلاس میتلف غذایی خوشمزه و لذیذ MEATLOAF ( همراه با آموزش) خواص مفید سیب زمینی شیرین آموزش تصویری درست کردن تخم مرغ اسکاچ