سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کفش های ملکه بریتانیا 50 ساله شدند

کفش های ملکه بریتانیا 50 ساله شدند

 

کفش های ملکه بریتانیا 50 ساله شدند. آخرین باری که او از این کفش ها استفاده کرد هفته پیش بود زمانی که همراه با شاهزاده فیلیپ ایرلند شمالی را به مقصد انگلیس ترک کرد.

 

۵۰ سال از ملکه شدن ملکه الیزابت دوم در سن ۳۵ سالگی میگذرد وخیلی چیزها در او تغییر کرده است.ولی تنها چیزی که گذر زمان باعث تغییر ان نشده است کفش های معروف ملکه الیزابت دوم است که از دوران جوانی تا کنون به پا میکند.

 

کفش های ملکه بریتانیا 50 ساله شدند

 

هیچ فرقی ندارد که او قرار است به کجا برود از بازدید از زندان های کشور گرفته تا شرکت در مراسم سالانه مذهبی کلیسای مرکزی.او همیشه با همین یک کفش است.

 

برای ساخت این کفش حدود ۴ نفر به طور اختصاصی کار میکنند تا این کفش را برای او اماده کنند و با وجود سادگی بسیار بالا این کفش های چرمی حدود ۱۰۰۰ پوند قیمت دارند.

 

او هم اکنون ۸۸ سال سن دارد و و دقیقا هان کفشی را میپوشد که در سن ۳۰ سالگی میپوشید.

 

اخرین باری که او از این کفش ها استفاده کرد هفته پیش بود زمانی که همراه با شاهزاده فیلیپ ایرلند شمالی را به مقصد انگلیس ترک کرد.

 

تنها فرقی این کفش با ۵۰ سال پیش کرده است این است که در گذشته این کفش ها کمی پاشنه داشتند ولی چندین سال است که همان پاشنه هم حذف شده است تا به راحتی کفش افزوده شود.

 

 

کفش های ملکه بریتانیا 50 ساله شدند

 

کفش های ملکه بریتانیا 50 ساله شدند

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

اهمیت ویتامین ها و خاصیت شان کاکتوس و خواص آن برای بدن فرد آموزش درست کردن قلقلی کبابی طرز تهیه ساندویچ تن ماهی در 5 دقیقه آموزش درست کردن کیک هویج با مغز گردو آموزش طبخ مرغ مزه دار شده با سس قارچ و لیمو آموزش درست کردن همبرگر مغزدار ساندویچ خوشمزه با خوردن این سبزی دندان های سفید و سالم خواهید داشت چگونه یک سوپ سرد خوشمزه درست کنیم؟ آموزش درست کردن مربای پوست پرتقال در خانه آموزش درست کردن کاپ کیک لیمویی طرز درست کردن پاستیل خانگی