سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

اگر می خواهید بابانوئل شوید باید به این دانشگاه بروید + تصاویر

اگر می خواهید بابانوئل شوید باید به این دانشگاه بروید + تصاویر

اگر می خواهید بابانوئل شوید باید به این دانشگاه بروید

 امروزه در بسیاری از کشورهای جهان برای اینکه بتوانید در مشاغل مختلف حرفه ای و کارشناس شوید باید به دانشگاه بروید و در رشته تحصیلی مرتبط با علاقه ای که دارید به تحصیل بپردازید. شاید جالب باشد که بدانید برای بابانوئل شدن نیز باید به دانشگاه بروید.

 

باورتان بشود یا نه بابانوئل حرفه‌ای بودن کار دشواری است. فقط بحث پوشیدن لباس قرمز، گذاشتن ریش مصنوعی و درآوردن صدای هو…هو…هو آن هم به بهترین شکل ممکن نیست. درواقع برخی بابانوئل‌ها کارشان را بسیار جدی می‌گیرند؛ بنابراین برای تقویت مهارت‌هایشان به دانشگاه می‌روند.

 

اگر می خواهید بابانوئل شوید باید به این دانشگاه بروید + تصاویر

بله! دانشگاه بابانوئل‌ها واقعیت دارد. این برنامه‌ی آموزشی تابستان هرسال به مدت 4 روز در «نوئر پُل»، دفتر شرکت برنامه‌های  نوئر در کلرادو برگزار می‌شود.

 

این شرکت تیمی 70 نفره از بابانوئل‌های خودش را استخدام می‌کند و آموزش می‌دهد. در این مرکز به بابانوئل‌ها آموزش می‌دهند که چگونه جلوی دوربین بایستند، با رسانه‌های اجتماعی برخورد کنند، چگونه با کودکی روی زانوی خود بنشینند، چه عکس‌العملی در برابر خواسته‌های غیرواقعی کودکان برای کریسمس نشان دهند و چگونه در ایام تعطیلات سالم و سرحال باشند.

 اگر می خواهید بابانوئل شوید باید به این دانشگاه بروید + تصاویر

جودی نوئر رئیس این شرکت می‌گوید: دانشگاه بابانوئل الهام‌بخش قلب بابانوئل‌هاست. ازاین‌رو این دانشگاه اصول اخلاقی را به بابانوئل‌ها آموزش می‌دهد. البته ثبت‌نام در این دانشگاه کار آسانی نیست چراکه این مردان به‌عنوان نماینده ما با کودکان و مشتریانمان سروکار دارند. بنابراین باید یک وجه تمایز از دیگران داشته باشند.

 

پیشینه‌ی هر داوطلب پیش از ورود به مرکز دقیق بررسی می‌شود و مصاحبه‌های متعددی را نیز باید پشت سر بگذارند. البته سابقه هنرپیشه‌ها، معلمان مدارس، سازندگان اسباب‌بازی، مشاور کودکان و افراد باتجربه بررسی نمی‌شود. در ضمن توانایی صحبت به چند زبان مختلف و داشتن سری پر از موهای سفید هم ضروری ست.

 

درواقع 96 درصد بابانوئل‌های حرفه‌ای نوئر خودشان به‌صورت طبیعی ریش دارند. میزان پرداختی به بابانوئل‌ها هم بر اساس میزان تجربه‌، محل کار ، تعداد سنواتی که با سازمان همکاری می‌کنند و مسائلی ازاین‌دست تعیین می‌شود.

 

مطالب مرتبط:

 

مدل های لاک زدن ناخن با طرح بابانوئل و کریسمس

 

طرز تهیه شیرینی بابانوئل

 

خوفناک ترین جشن کریسمس جهان (عکس)

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه یک شام خوشمزه با استفاده از ران مرغ و قارچ طرز تهیه دلمه برگ مو برای 4 نفر در منزل روش درست کردن رست بیف مکزیکی روش درست کردن چیز کیک نیویورکی شانتال طرز تهیه پای کره بادام زمینی آموزش تصویری درست کردن خورش کرفس روش تهیه و آموزش درست کردن آیس پک در خانه آموزش درست کردن پیتزا رژیمی طرز درست کردن شیرین پلو غذاهای خوشمزه خیابانی شهرهای مختلف دنیا آموزش درست کردن شیرینی رزت آموزش درست کردن میلک شیک قهوه