سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

درخواست رابطه جنسی زوج محکوم به اعدام قبل از اجرای حکم

درخواست رابطه جنسی زوج محکوم به اعدام قبل از اجرای حکم

درخواست رابطه جنسی زوج محکوم به اعدام قبل از اجرای حکم قاضی و مسئولین را حیرت زده کرد. یک زوج جوان هندی به نام های خاویر سینگ و همسرش سونیا به علت ادم ربایی و قتل محکوم به اعدام شده اند.

درخواست رابطه جنسی زوج محکوم به اعدام قبل از اجرای حکم

سماتک: حکم دادگاه صادر و اعدام آنها حتمی است اما این دو زوج با کمک وکیلشان با پیشنهاد جنسی به دادگاه 9 ماه دیگر مرگ خود را به تعویق انداخته اند. آنها از دادگاه عالی هاریانا پنجاب درخواست نموده اند به آنها اجازه دهد تا با یکدیگر رابطه جنسی برقرار نموده و صاحب فرزند شوند تا نسلشان از بین نرود.

درخواست رابطه جنسی زوج محکوم به اعدام قبل از اجرای حکم

پدر خاویر تک فرزند است و چنانچه او هم اعدام شود برای همیشه دودمان او از بین خواهد رفت. دادگاه در ابتدا مخالفت نمود اما بعدا با توجه به ماده 21 قانون اساسی که مجوز فرزند دارد شدن را به زوجه می دهد مقدمات عمل آنها را فراهم نمود. خاویر به همراه خانمش سونیا تا هنگام بدنیا آمدن فرزندشان از دار مجازات نجات می یابند.

 

سونیا و همسرش
آنها متهم به ادم ربایی پسر 16 ساله هستند که از خانواده ثروتمند بوده و در قبال آزادی وی خواهان پول هنگفت بوده اند. اما نقشه شومشان به ثمر نمی نشیند و توسط پلیس دستگیر می گردند.

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

نکاتی مهم برای پختن کیک همه آنچه باید در مورد نوشیدنی اسموتی بدانید ادویه ترشی لیته چگونه درست می شود؟ روش های کلیدی و مهم برای تهیه شور و ترشی در پاییز انواع مدل های سیب زمینی سرخ کرده طرز تهیه نان پانچوی سیب طرز درست کردن هات چاکلت با طعم نعنا میوه هایی شگفت انگیز با طعم های عجیب و غریب + تصاویر آموزش ساده درست کردن سالاد نودل چینی آموزش درست کردن کاپ کیک لیمویی طرز تهیه جوجه ترش در منزل طرز تهیه برش کیک خانگی با لایه های شکلاتی