الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

عجیب ترین بیلبورد تبلیغاتی که فقط خانم ها می توانند آنرا ببینند

عجیب ترین بیلبورد تبلیغاتی که فقط خانم ها می توانند آنرا ببینند

عجیب ترین بیلبورد تبلیغاتی که فقط خانم ها می توانند آنرا ببینند در یکی از پر ترافیک ترین خیابان های لندن نصب شد. به گزارش سماتک این آگهی تبلیغاتی بسیار هوشمندانه عمل می کند و با تشخیص چهره فرد اقدام به نمایش تبلیغ می کند.

 

در دنیای اینترنت، شرکت‌ها می‌کوشند که متناسب با رفتار آنلاین کاربران، آگهی‌‌های صفحات وب را تنظیم کنند تا میزان کلیک بر آگهی‌ها و درآمدشان بالاتر برود، اما آیا همین کار می‌توان در دنیای آفلاین هم به یاری فناوری انجام داد؟

 

به گزارش سماتک در خیابان آکسفورد لندن، نوع تازه‌ای از تبلیغات در حال آزمایش است. در این تبلیغ تعاملی، یک دوربین وضوح بالا، رهگذاران کنار خیابان را می‌بیند و متناسب با جنسیت آنها برایشان آگهی پخش می‌کند. سیستمی تشخیص چهره این آگهی، در ۹۰ درصد موارد، درست عمل می‌کند و می‌تواند تشخیص بدهد که با رهگذر مرد یا زن سر و کار دارد.

 

 این تبلیغ که هزینه آن ۳۰ هزار پوند است، توسط یک سازمان غیرانتفاعی مدافع حقوق کودکان در کشورهای جهان سوم، ترتیب داده شده است. به رهگذران زن یک آگهی ویدئویی ۴۰ ثانیه‌ای با عنوان «به خاطر اینکه یک دختر هستم» نشان داده می‌شود که مردم را تشویق به یاری‌رسانی برای آموزش درست دختران کشورهای در حال توسعه می‌کند. به گزارش سماتک اما به رهگذران مرد، این آگهی به صورت کامل نشان داده نمی‌شود و آنها به وب‌سایت این سازمان راهنمایی می‌شوند.

 

هدف از این تفاوت در نمایش آگهی این است که به نوعی به مردها نشان داده شود که وقتی حقوق اولیه از کسی سلب شود، چه حس و حالی ایجاد می‌کند. این آگهی دو هفته به نمایش درخواهد آمد و امید می‌رود که ۲۵۰ هزار دلار از این طریق برای مقاصد بشردوستانه کمک جمع‌آوری شود.

 

مطالب مرتبط:

 

تبلیغات خودروی چینی توسط زیباترین دختران ایرانی + تصاویر

 

تصاویری از جالب ترین مدل تبلیغات

 

آلبوم عکس های دیدنی و جالب تبلیغات ضد سیگار

 

جالب ترین سبک تبلیغات برای مواد غذایی + تصاویر

loading...

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

تشریفات ملل

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
تشریفات ملل
مبلمان اداری