سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

صیادانی که با شکارشان در فیس بوک جنجال به پا کردند

صیادانی که با شکارشان در فیس بوک جنجال به پا کردند

صیادانی که با شکارشان در فیس بوک جنجال به پا کردندماهی اوپا یکی از نایاب ترین و گران ترین ماهی های موجود است که اکثر صیادان ماهر هم حتی موفق به صید یکی از ان ها نمیشوند واگر بشود باید خود را تا اخر عمر یک فرد خوش شانس بداند.

سه صیاد سن دیگویی در حالی که در سواحل کالیفرنیا دنبال یک نوع ماهی تن بودند به صورت اتفاقی موفق به صید ۳ ماهی اوپا میشوند که بی سابقه است.

این سه صیاد بعد از این صید عجیب و غریب عکس این صید را در فیسبوک میگذارند که در ظرف چند روز بیش از ۲۰۰۰ بار به اشتراک گذاشته میشود.

 

صیادانی که با شکارشان در فیس بوک جنجال به پا کردند

ارماندو کاستیلرز و جو لادلو و تراویس ساوالا نام این سه ماهیگیر خوش شانس است که بعد از صید عکسی هم با این سه ماهی ۱۲۰ پوندی می اندازند.

ماهی اوپا که به ماه ماهی هم معروف است از نادر ترین گونه ماهی ها محسوب میشود این ماهی ها به دلیل این که به صورت دسته جمعی حرکت نمیکنند شکارشان بسیار سخت و کم اتفاق می افتد.

به همین دلیل صید ان ها بسیار کم و به صورت اتفاقی است.اکثر کسانی که موفق به صید ماه ماهی میشوند دنبال ماهی تن هستند.

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

خوراکی های انرژی زا و مناسب برای رفع خستگی طرز درست کردن دسر کیک هویج لقمه‌ای با رعایت این نکات طعمی بی نظیر به غذایتان بدهید روش درست کردن سالاد مرغ آلو خشک چه خواصی برای بدن دارد؟ طرز درست کردن کیک زنجبیل و عسل طرز تهیه ساندویچ گوشت لقمه ای با خمیر اضافه طرز پخت خورش کرفس هات داگ ناسالم ترین خوراکی کره زمین آموزش درست کردن آش کلم غذای سنتی آذربایجان فایده مصرف شیر برای بدن و سلامت مغز طرز تهیه ماهی سفید شکم پر غذایی خوشمزه برای روز اول عید