سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

این کافی شاپ کارگر و صندوقدارش خود مشتریان هستند

این کافی شاپ کارگر و صندوقدارش خود مشتریان هستند

 

این کافی شاپ کارگر و صندوقدارش خود مشتریان هستند . مدیر این رستوران درباره این ایده خود می گوید: شاید ابتدا این کار بسیار تمسخر آمیز به نظز می رسید اما اکنون مردم نیز به پاس اعتمادی که ما به آنها داریم به ما احترام می گذارند و در بسیاری اوقات هزینه بیشتری را بابت حضورشان در این کافی شاپ پرداخت می کنند.

 

کافی شاپ “ولت” در شهر کوچک ولی سیتی در ایالت داکوتای شمالی آمریکا، یک کافی شاپ منحصر بفرد است چرا که کارگری ندارد و تنها صاحبان آن به دلیل اعتمادی که به مردم شهر دارند در آشپزخانه مشغول تهیه سفارش های مردم هستند. مردم این شهر می توانند هزینه اقلامی که مصرف کرده اند را در صندوقی که در کنار درب خروجی تعبیه شده بیندازند و یا با دستگاه کارت خوان پرداخت کنند.

 

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه 4 نوع چلو خورشت نذری برای 1000 نفر به بالا این بیماری ها را با گیلاس درمان کنید طرز تهیه ترشی و شوری آموزش درست کردن کباب ترکی در خانه آموزش درست کردن شیرین پلو آموزش درست کردن کتلت آلمانی فایده ها و خاصیت های گوجه فرنگی شنبلیله و تخم آن کدام خواص را دارد؟ خواص تخم بلدرچین کدامند؟ طرز تهیه مربای توت فرنگی خانگی آموزش درست کردن خوراک ایتالیایی با مرغ طرز تهیه ریزوتو مرغ با سیب زمینی و پنیر رنده شده