الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

آرشان تور

الفبا

در این کشور دختران می توانند شوهر کرایه ای داشته باشند

در این کشور دختران می توانند شوهر کرایه ای داشته باشند

در کشور چین دختران می توانند شوهر کرایه ای داشته باشند. در این کشور پر جمعیت به دلیل ازدیاد جمعیت دختران مجبور به اجاره کردن شوهر هستند. مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است و در حال فعالیت گسترده است.

 

در کشور چین با توجه با جمعیت زیاد این کشور بسیاری از افراد بخصوص دختران مجبور هستند برای پیدا کردن شغل مناسب به شهر های دیگر رفته و دور از خانواده زندگی کنند و از خانواده خود جدا شوند. این دختران بخاطر شرایط کاری و رقابتی که برای یافتن کار در چین وجود دارد مجبور هستند هر چندسال یکبار خانواده خود را ببیند.

 

از طرفی خانواده ها نیز اصرار دارند که فرزندانشان ازدواج کنند! به همین دلیل این دختران دست به کار عجیبی می زنند و برای خود شوهر کرایه می کنند!! درحقیقت این دختران زمانی که تصمیم دارند به دیدن خانواده خود بروند یک پسر یا مرد را برای مدت زمان مشخص اجاره کرده و به همراه خود به شهر و به دیدار خانواده اش می برد و اعلام می کند که ازدواج کرده است و آن مرد هم همسر وی است!

 

مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است و در حال فعالیت گسترده است. مبلغ پرداختی دختران نسبت به مدت زمان اجاره متفاوت می باشد و در کل زمان سفر تمام هزینه ها از جمله خورد و خوراک برعهده دختر می باشد!

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری