سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

در این کشور دختران می توانند شوهر کرایه ای داشته باشند

در این کشور دختران می توانند شوهر کرایه ای داشته باشند

در کشور چین دختران می توانند شوهر کرایه ای داشته باشند. در این کشور پر جمعیت به دلیل ازدیاد جمعیت دختران مجبور به اجاره کردن شوهر هستند. مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است و در حال فعالیت گسترده است.

 

در کشور چین با توجه با جمعیت زیاد این کشور بسیاری از افراد بخصوص دختران مجبور هستند برای پیدا کردن شغل مناسب به شهر های دیگر رفته و دور از خانواده زندگی کنند و از خانواده خود جدا شوند. این دختران بخاطر شرایط کاری و رقابتی که برای یافتن کار در چین وجود دارد مجبور هستند هر چندسال یکبار خانواده خود را ببیند.

 

از طرفی خانواده ها نیز اصرار دارند که فرزندانشان ازدواج کنند! به همین دلیل این دختران دست به کار عجیبی می زنند و برای خود شوهر کرایه می کنند!! درحقیقت این دختران زمانی که تصمیم دارند به دیدن خانواده خود بروند یک پسر یا مرد را برای مدت زمان مشخص اجاره کرده و به همراه خود به شهر و به دیدار خانواده اش می برد و اعلام می کند که ازدواج کرده است و آن مرد هم همسر وی است!

 

مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است و در حال فعالیت گسترده است. مبلغ پرداختی دختران نسبت به مدت زمان اجاره متفاوت می باشد و در کل زمان سفر تمام هزینه ها از جمله خورد و خوراک برعهده دختر می باشد!

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه انچیلادای مرغ و پنیر غذای فانتزی افطار 10 ماده غذایی سرشار از فیبر آموزش درست کردن میلک شیک قهوه آموزش درست کردن بیسکویت مادلین خواص ماست و دوغ برای بدن روش درست کردن کباب سنتی ایرانی آموزش درست کردن اسنک تن (ماهی) روش تهیه اسموتی پرتقال با لیمو آموزش درست کردن اسموتی هندوانه ویژه شب چله این موادغذایی چرب شما را چاق نمیکنند خواص انگور سیاه و سبز آموزش درست کردن سالاد انار با اسفناج