سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

این مرد از اول عمرش 230 کیلوگرم سکه پس انداز کرده است

این مرد از اول عمرش 230 کیلوگرم سکه پس انداز کرده است

این مرد 60 ساله از اول عمرش تا کنون 230 کیلوگرم سکه پس انداز کرده است به طوری که وی برای هر خرید باقیمانده پولی را که از فروشنده دریافت می کند ذخیره می کرد. یک مرد آمریکایی از زمان کودکی عادت به جمع کردن سکه‌ داشت و تا کنون مقدار زیادی سکه جمع‌آوری کرده است.

 

یک مرد 81 ساله آمریکایی ساکن اسلاتون ـ تگزاس سکه‌هایی که از سال 1952 در طول 63 سال جمع‌آوری کرده بود را به بانک سپرد. این مرد آمریکایی هفته پیش به بانک خود در شهر اسلاتون رفت و تعداد 81 هزار و 600 سنت که بیش از 226 کیلوگرم بودند به اضافه 816 دلار که جداگانه جمع‌آوری کرده بود را به بانک داد.

این مرد از اول عمرش 230 کیلوگرم سکه پس انداز کرده است

 وی از سن 17 سالگی عادت به جمع کردن سکه داشت و همیشه  سکه‌های مابقی خریدهایش را در خانه نگهداری می‌کرد. این کار برای من عادت شده بود و بعد از این هم باقی پولی که در هر خرید می‌گیرم را پس‌انداز خواهم کرد.

 

 

منبع: فارس

 

 

سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه استامبولی با گوشت + نکات خوشمزه شدن استانبولی پلو آموزش درست کردن سوپ نخود فرنگی فواید ماست برای سلامتی مصرف برنج های قهوه ای رنگ مفید است یا مضر؟ آموزش سس بسیار خوشمزه به نام آلفردو روش درست کردن دوبل برگر (همبرگر شکم پر) طرز درست کردن آش عدس با انار غذای زمستانی در شهرکرد طرز تهیه کتلت مرغ با کنجد آموزش درست کردن و طرز تهیه كوكی پیتزایی طرز درست کردن اسموتی موز با کره بادام زمینی طرز تهیه سیب زمینی رژیمی و خوشمزه طرز تهیه پیتزا تک نفره با پنیر و نان ساندویچی