سفر

نیم نگاهی به گذشته

الفبا
الفبا

کیک مراسم تشییع جنازه با طعم مرگ رسید + تصاویر

کیک مراسم تشییع جنازه با طعم مرگ رسید + تصاویر

کیک مراسم تشییع جنازه رسید. از این به بعد در مراسم تدفین کیک با طعم مرگ نوش جان نمایید.ولی خدا وکیلی انسان یارای خوردن همچنین کیکی را در ان لحظات دارد؟شما چه فکر می کنید!در خبرها از کیک تولد تا کیک مراسم عروسی و طلاق باخبر شدیم اما کیک مخصوص مراسم تدفین وحشت اور است.حال ادم منقلب می گردد.

 

کیک مراسم تشییع جنازه با طعم مرگ رسید + تصاویر

 
جشنواره ای از 5 تا 7 ماه سپتامبر در بریتانیا برپا می شود که در انجا افراد تبحر و مهارت خود را در درست کردن کیکهای مرگ تمرین می نمایند. به افراد برگزیده تندیس طلایی حنوط خدایان یا “انوبیس”اهدا می گردد. افرادی خواهند توانست این تندیس طلایی را تصاحب نمایند که بهترین کیک را در قالب تابوت،قبر و سایر اشکال مربوط به مراسم تدفین طراحی نمایند.

 

کیک مراسم تشییع جنازه با طعم مرگ رسید + تصاویر

 

در نمایشگاه می توان مشاهده نمود که برخی از طراحان با استفاده از اعضای بدن انسان مانند مغز،قلب و جگر کیکهای چندش اوری را طراحی نموده و در معرض دید علاقمندان می گذارند.
برایان جنر یکی از برگزارکنندگاه این جشنواره می گوید:نمایشگاه بهترین راه برای حس کردن غم و شادی است.جشنواره آغاز سنتی دوباره است.در ایالت یورکشایر سنت است به حاضران در مراسم تدفین کیک مرگ داده می شود.در برخی از قسمتهای شمالی کشور نیز برای مراسم نوعی بیسکویت مخصوص پخته می شود که رویش با قلب که بیانگر روح فوت شونده است تزئین می گردد.”

 آقای برایان می افزاید خیلی از افراد نسبت به این نوع کیکها احساس ناخوشایندی نشان می دهند اما هدف ما تعطیلات خوش اخر هفته و زدودن غم از چهره و جاری نمودن خنده است.

 

 

 

زیبایی و تناسب اندام


بینی
گونه
آرایشی
زنان
کرم چربی سوز
قطره زاندروکس
سفر
نوترینو

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

مجله خبری

طرز تهیه آبگوشت کرمانی با زیره آموزش درست کردن اصولی مربای بالنگ آموزش درست کردن سیب زمینی تنوری در فر طرز تهیه سبزی پلو ماهی هندی مخصوص فصل تابستان طرز تهیه لواشک به و انار در فصل پاییز خواص طبیعی و مفید کلم کیل آموزش درست کردن کباب چیکن ساتای سرکه سیب را خودتان درست کنید طرز تهیه آبگوشت خوشمزه برای ناهار لیست غذاهای محلی استان تهران | طرز تهیه انواع غذاهای محلی تهران آموزش درست کردن فیله سوخاری تیلاپیلا طرز تهیه فرنی سیب و گردو خانگی